LV

2020. gada krāsa kulinārijā


Katru gadu tiek pievērsta pastiprināta uzmanība kādai konkrētai krāsai, ko izvēlējušies dizaina eksperti no krāsu institūta ‘’Pantone’’. 2020. gada krāsa, ko daudz redzēsim, ir klasiski zilā jeb ‘’Classic Blue’’. Šī krāsa apbur ar savu vienkāršību, noslēpumainību, eleganci un mieru.

Interesanti, ka šī krāsa bieži tiek izmantota terapijās, jo tā raisa mieru. Asociācijas ar jūru, debesīm palīdz nomierināties un atslābināties. Vēl šī krāsa bieži tiek saistīta ar garīgumu. Un tā kā ticība un miers ir mūsdienu laikmetā ir nepieciešamības, 2020. gada pasludinātā krāsa visiem palīdzēs uz to tiekties.

Gada krāsa izteikti izpaužas ne tikai interjerā un apģērbu industrijā – arī HoReCa nozarē tā parādās traukos, produktos, dažādās izejvielās, kā arī ēdienu un dzērienu dekorēšanā. Šogad noteikti redzēsim zilus kokteiļus, limonādes, kafijas dzērienus, konditorejas izstrādājumus un ēdiena dekorus.

No Gemoss sortimenta var jau izvēlēties aktuālajā krāsā kaltētus rudzupuķu ziedus, šokolādes kraukšķus, krāsvielu, Monin Curacao sīrupu, vāzes u.c. produktus, kas palīdzēs ieviest šo aktualitāti kulinārijā. Dažādas trauku kolekcijas aktuālajā tonī var gan iegādāties veikalos, gan pasūtīt individuāli savām vēlmēm. Šī gada krāsa viennozīmīgi būs pārtikas un dzērienu krāsu tendence, par to ir pārliecināti ne tikai krāsu pasludinātāji, bet arī kulinārijas industrijas pārstāvji visā pasaulē, un tas nepaliks nepamanīts sortimentā.

Šajā sociālo tīklu laikmetā tiek gaidītas maltītes un dzērieni, kas izskatīsies tik iespaidīgi, ka tas jāiemūžina. Un arī šajā sakarā 2020. gada krāsa var palīdzēt – tā ir pamanāma un nespēj atstāt vienaldzīgu. Pārsteidz tos, kas seko līdzi tendencēm ar spilgti zilu dzērienu, šokolādes konfektēm, traukiem, kuros pasniegts ēdiens vai ko citu!

Arī Gemoss, sekojot līdzi tendencēm, šajā gadā piedāvās dažādus risinājumus ēdiena gatavošanai un pasniegšanai aktuālajā krāsā.