LV

Ar kvalitāti un dizainu roku rokā – bāra un virtuves piederumi


Dzīvojam laikmetā, kad dizains ar funkcionalitāti iet roku rokā, tāpēc jau pašsaprotami šķiet dažādi virtuves piederumi, turklāt sagaidām tos arī dizainiski pievilcīgus. Lietu vienkāršība un kvalitāte ir radījusi patīkamu un ērtu ikdienas atkarību. Tieši tāpēc Gemoss saviem klientiem piedāvā holandiešu uzņēmuma “Dutch Creative Brands Group” ražotāju “Vacu Vin” un “Tommorow`s Kitchen” dizaina līniju labākos produktus.

“Dutch Creative Brands Group” ir vadošais bāra un virtuves piederumu uzņēmums Nīderlandē un Eiropā jau vairākus gadu desmitus. Viņi nemainīgi notur savu vietu un kvalitātes līmeni, pateicoties personiskai attieksmei pret katru ideju un radīto produktu – ar roku zīmētas skices, eksperimenti, izmēģinājumi, ražošana, pakošana, piegāde, to visu viņi nodrošina paši. Katra rīka pamatā ir inovatīvs, pārdomāts dizains, augstākā kvalitāte un funkcionalitāte – maksimāla iedziļināšanās lietotāja ikdienā un vajadzībās.

Vacu Vin” un “Tommorow`s Kitchen” produkti ir godalgoti, augstu novērtēti un klientu iemīļoti 85 pasaules valstīs, bet reti kurš zina, ka stāsts sākās pavisam vienkārši – ar vīnu. 1983. gadā misteram Berndam Šneideram, malkojot vakarā vīnu, radās ideja – ka šo lielisko vīnu vajadzētu saglabāt tikpat lielisku arī vēl nākamajai dienai. Viņš palūdza savu brāli, inženieri Džonu Šneideru, izveidot pāris skices vīna korķim un pumpim, ar kuru palīdzību varētu izsūknēt gaisu no atvērtas pudeles. Un tā pavisam nevainīgi arī sākās darbs pie idejas pilnveidošanas un realizēšanas. Trīs gadus vēlāk brāļu Šneideru radīto Vacuum Wine Saver varēja nopirkt visā Nīderlandē, bet šodien tie atrodami teju katra bāra un virtuves atvilknēs.

Gemoss specializētajos veikalos pieejami Vacu Vin vīna geizeri, vakuuma pumpji, pudeļu dzesētāji, salvetes vīna pasniegšanai, termometrs, korķi, glāzes un citi dzērienu pasniegšanai nepieciešamie priekšmeti.