Visi jaunumi

Arcos naži – atmiņā paliekoša kvalitāte

2018. gada 22. Novembris  

Uzņēmums ARCOS ir viens no senākajiem nažu un galda piederumu ražotājiem pasaulē, kurš ar augstiem kvalitātes standartiem un nemitīgu tieksmi uz inovācijām ir iekarojis līderpozīcijas starptautiskajā tirgū. Zīmola aizsākumi atrodami Madrides Arheoloģijas muzejā, kur izvietots senākais Arcos nazis – datēts ar 1745. gadu. Mūsdienās šos nažus raksturo moderns dizains, inovatīvi risinājumi un rūpīgi uzraudzīta kvalitāte. Arcos naži garantē ražošanas perfekciju un sniedz saviem produktiem desmit gadu lietojuma garantiju. Tāpat ražotājs var lepoties ar ISO 9001 starptautisko kvalitātes sertifikātu. Viens no Arcos zīmola virzības pamatuzdevumiem ir nepārtraukti attīstīt piedāvājumu un celt funkcionalitāti, izstrādājot inovatīvus un ērtus nažus un virtuves piederumus. Starp konkurentiem uzņēmums izceļas ar tam raksturīgo nažu funkcionālo dizainu (piemēram galda naži un WOOD kolekcija). Arcos arī apbalvots ar Castilla La Mancha dizaina balvu un vairākkārt nominēts Spānijas dizaina gada balvai. Uzņēmums īpašu uzmanību velta izsmalcinātām detaļām, kas kalpo kontrolējamam un parocīgam lietojumam. Gemoss specializētajos veikalos nopērkama arī jaunākā Arcos nažu sērija Manhattan – izturības un ergonomikas apvienojums mūsdienīga dizaina līnijās. Viengabalaini kaltais nerūsējošais tērauds nodrošina izcilu nodilumizturību, savukārt lakoniskās formas izstrādātas katra modeļa vieglai kontrolei, saķerei ar virsmu un parocīgai lietošanai profesionāļa virtuvē.


 


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.