LV

Arcos naži – atmiņā paliekoša kvalitāte


Uzņēmums ARCOS ir viens no senākajiem nažu un galda piederumu ražotājiem pasaulē, kurš ar augstiem kvalitātes standartiem un nemitīgu tieksmi uz inovācijām ir iekarojis līderpozīcijas starptautiskajā tirgū. Zīmola aizsākumi atrodami Madrides Arheoloģijas muzejā, kur izvietots senākais Arcos nazis – datēts ar 1745. gadu. Mūsdienās šos nažus raksturo moderns dizains, inovatīvi risinājumi un rūpīgi uzraudzīta kvalitāte. Arcos naži garantē ražošanas perfekciju un sniedz saviem produktiem desmit gadu lietojuma garantiju. Tāpat ražotājs var lepoties ar ISO 9001 starptautisko kvalitātes sertifikātu.
Viens no Arcos zīmola virzības pamatuzdevumiem ir nepārtraukti attīstīt piedāvājumu un celt funkcionalitāti, izstrādājot inovatīvus un ērtus nažus un virtuves piederumus. Starp konkurentiem uzņēmums izceļas ar tam raksturīgo nažu funkcionālo dizainu (piemēram galda naži un WOOD kolekcija). Arcos arī apbalvots ar Castilla La Mancha dizaina balvu un vairākkārt nominēts Spānijas dizaina gada balvai. Uzņēmums īpašu uzmanību velta izsmalcinātām detaļām, kas kalpo kontrolējamam un parocīgam lietojumam.

Gemoss specializētajos veikalos nopērkama arī jaunākā Arcos nažu sērija Manhattan – izturības un ergonomikas apvienojums mūsdienīga dizaina līnijās. Viengabalaini kaltais nerūsējošais tērauds nodrošina izcilu nodilumizturību, savukārt lakoniskās formas izstrādātas katra modeļa vieglai kontrolei, saķerei ar virsmu un parocīgai lietošanai profesionāļa virtuvē.