LV

Ātrākam un kvalitatīvākam darbam virtuvē – iSi kulinārijas sifoni profesionāļiem


Arvien vairāk tiek domāts par to, kā ietaupīt laiku un resursus virtuvē.  iSi kulinārijas sifoni ir molekulārās virtuves pamats. Vai tā būtu marinēšana, aromatizēšana, pildīšana vai dekorēšana, ar iSi sifoniem gatavošana ir ērtāka un ātrāka.

iSi kulinārijas sifoni radīti profesionālai lietošanai, lai pēc iespējas vairāk atvieglotu pavāra ikdienu, ietaupītu laiku un nepieļautu produktu izniekošanu. Tā vietā, lai ēdiena servēšanai katru reizi sagataves gatavotu no jauna un saglabātu produkta svaigumu, sifoni palīdz noturēt kvalitāti līdz pasniegšanas brīdim. Pagatavojot nepieciešamo masu jau dienas sākumā, to varēs izmantot visas dienas garumā, nezaudējot kvalitāti. Augstākās kvalitātes nerūsējošais tērauds saglabā masu vajadzīgajā konsistencē un temperatūrā, savukārt iepildītā gāze palīdz iegūt gaisīgu, viendabīgu un mutē kūstošu masu. Ar sifoniem var pagatavot perfektas konsistences mērces, krēmus, tāpat ir atsevišķi sifoni gāzētu dzērienu un kokteiļu pagatavošanai. Iepazīsti molekulārās virtuves iespējas un izmanto kulinārijas sifonu priekšrocības!

iSi kulinārijas sifonu galvenās priekšrocības

  • Ātrs un ērts darbs katru dienu – sagataves tiek pagatavotas dažu sekunžu laikā un jebkura produkta sagatavošanā var izmantot tikai vienu roku.
  • Ar iSi sifoniem ir ievērojami atvieglota gatavošana. Sagatavi iepilda sifonā un izmanto to tikai gatavošanas brīdī. Piemēram, pankūku vai vafeļu mīkla iepildīta sifonā un izspiesta uz pannas, nodrošinās nemainīgas kvalitātes rezultātu. Arī putukrējums desertu garnēšanā vienmēr no sifona tiks izspiests svaigs, gaisīgs un kā tikko uzputots.
  • Pateicoties drošības testiem un kvalitātes novērtējumiem, iSi sifoni izstrādāti, pielāgojoties profesionālam darbam virtuvē, tāpēc produktu izmantošana palīdzēs ietaupīt laiku un resursus.
  • Sifonos jebkura masa tiek saglabāta svaiga, pateicoties noslēgtajai sistēmai. Aukstās masas var uzglabāt līdz pat 10 dienām, nezaudējot kvalitāti, turklāt noslēgtā vide ievērojami kavē baktēriju veidošanos. Siltas masas sifonā var pēc tam ērti uzsildīt ūdens peldē un servēt joprojām nemainīgā kvalitātē.
  • Ar sifonu palīdzību var pasniegt gaisīgāko putukrējumu, tāpat arī mērces, krēmzupas, garnēšanas masas ar sifona palīdzību tiek pasniegtas jaunā garšas un tekstūras kvalitātē.
  • Ar iSi sifonu izmantošanu var ievērojami samazināt uzņēmuma izmaksas – sagataves var pagatavot iepriekš, bet izmantot servēšanas brīdī. Ar sifoniem ir ērti strādāt, tie palīdz saglabāt nemainīgu kvalitāti garšā un servēšanā.
  • Sifoni ir lieliski sabiedrotie banketu servēšanai, kad lielā daudzumā jāservē nemainīgas kvalitātes ēdiens. Ar sifoniem ēdienu var servēt tieši pirms pasniegšanas, turklāt tam nav nepieciešami vairāki darbinieki.
  • Ar sifoniem ļoti ērti pildīt mazas uzkodas, dekorēt ēdienu, gatavot un rotāt kokteiļus, desertus un konditorejas izstrādājumus.
  • Sifoni lietojami tikai ar iSi baloniņiem. Produktu ērtākai lietošanai var iegādāties dažādus piederumus, piemēram, silikona aizsargu, dažādus uzgaļus un tīrīšanas birstītes.

iSi kulinārijas sifonu daudzveidība

iSi soda sifons gāzētam ūdenim jebkurā vietā un laikā. Vienkāršākais veids, kā ātri un ērti iegūt gāzētu ūdeni.

iSi Gourmet whip sifons paredzēts aukstām un karstām masām – desertiem, zupām, mērcēm. Šim modelim ir īpaši izstrādāti uzgaļi, kas paredzēti ēdiena dekorēšanai, pildīšanai un aromatizēšanai. Citiem sifoniem šie uzgaļi nav paredzēti.

iSi Thermo whip paredzēts aukstām un siltām masām – desertiem, zupām, mērcēm. Īpašs ar to, ka temperatūru (siltu vai aukstu) spēj saglabāt līdz pat 4 stundām. Sifonam ir nerūsējošā tērauda termoss ar dubultām sieniņām.

iSi Thermo express whip ir 1 l ietilpības termoss, kas paredzēts lietošanai vertikālā stāvoklī. Nerūsējoša tērauda, ar dubultām sieniņām. Praktisks lietošanai vietās ar lielu cilvēku plūsmu un ātru apkalpošanu, piemēram, kafijas garnēšanai ar putukrējumu. Ļoti ērti to lietot aukstām, siltām masām, zupām, mērcēm, desertiem. Temperatūras noturība gan siltām, gan aukstām masām ir līdz pat 4 stundām.

iSi Easy whip un iSi Mini whip – šie abi sifoni ir paredzēti mājsaimniecībai. Piemēroti aukstām masām – mērcēm, desertiem, krēmiem. Ar šiem sifoniem ērti dekorēt kūkas, pasniegt desertus, pildīt uzkodas un garnēt dzērienus. Nedrīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

iSi Twist and sparkle – sifons izstrādāts, lai gatavotu gāzētus alkoholiskus un bezalkoholiskus dzērienus, kā arī dažādu garšu ūdeni. Praktisks dizains un viegli pārnēsājams iepakojums, nav izstrādāts profesionālai lietošanai. Nedrīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

iSi Nitro sifons izstrādāts aukstiem nitro dzērieniem – kafijām, kokteiļiem (alkoholiskiem/bezalkoholiskiem). Paredzēts tikai dzērieniem. Sifons izstrādāts, lai dzērienus varētu baudīt jaunā kvalitātē, ar plašu garšu diapazonu.

Pavāra pieredze ar sifoniem

Par to, cik ērti ikdienas darbā izmantot sifonus un kādas jaunas iespējas to lietošana paver profesionālajā virtuvē, labprāt padalās arī iSi vēstnese un restorāna ‘’Jonathan’’ šefpavāre Ina Poliščenko. ‘’Restorānā strādājot, ļoti rūpējos par to, lai ēdiens saglabātu savu nemainīgo kvalitāti un garšu. Gribam restorāna viesim piedāvāt iespēju izbaudīt dažādās tehnikās gatavotus ēdienus, un ar iSi ietaupām gan laiku, gan resursus. iSi sifoni palīdz kvalitatīvi sagatavoties ikdienas servisam. Zupu, mērču, desertu krēmu pasniegšana kļuvusi ātra un praktiska. Tas nozīmē, ka uz dažām darbībām man papildus nav jānorīko kāds darbinieks.

Vēl viens bonuss – virtuvē veidojas mazāk atkritumi. Neizmantojam konditorejas maisiņus, kā ari netērējam laiku uz liekām darbībām vai nevajadzīgi atkārtotām darbībām. Kas nav mazsvarīgi, darbā ar sifoniem ir vieglāk saglabāt kārtību virtuvē. Pagatavota mērce vai zupa saglabā savu konsistenci un temperatūru līdz pat pēdējam viesim restorānā. Labprāt arī stāstam mūsu restorāna viesiem par izmantotajām tehnikām virtuvē, rīkojam arī mazas demonstrācijas, kā sifoni strādā mūsu labā.’’ Inai ikdienas darbu atvieglo arī iSi culinary aplikācija, kurā var smelties iedvesmu jaunām garšām un idejām, kā arī iegūt jau gatavas receptes.

iSi sifonus, piederumus un rezerves daļas var iegādāties Gemoss tirdzniecības vietās.