LV

Belcolade – uzticama beļģu šokolāde profesionāļiem


Ar ideālu balansu garšā, smaržā un tekstūrā – beļģu šokolāde Belcolade. Uzticamās un augstvērtīgās kvalitātes dēļ šī beļģu šokolāde ieņēmusi stabilu vietu Gemoss konditorejas plauktā.

Profesionālā konditorejā viens no pamatlikumiem ir kvalitatīva šokolāde, kas nezaudē ne garšu, ne smaržu, ne vizuālo pievilcību jebkādā apstrādes veidā. Tā kā Belcolade šokolāde ražota no īpaši atlasītām kakao pupiņām, kas arī pareizi apstrādātas, produkti pilnībā atbilst profesionāļu prasībām. Ne velti beļģu šokolāde ir pasaulē atzīta ar nepārspējamo kvalitāti un izsmalcinātajām garšas īpašībām.

Gemoss klāstā atradīsi plaši pārstāvētus zīmola produktus. Ekskluzīvajā līnijā Belcolade Origins beļģu šokolādei paveras visdažādākās garšu nianšu šķautnes, savukārt Belcolade Selection maigajai piena un krēmīgajai baltajai šokolādei ir nebeidzami daudz variāciju konditorejā. Atkarībā no tā, kur novāktas kakao pupiņas un kur ražota kakao masa, atšķiras šokolādes garšu nianses. Piemēram, ar jūtamām citrusu, vaniļas, vīģu vai pat tabakas notīm. Smalkās nianses ļauj izpausties ar šokolādes nebeidzamajām izmantošanas iespējām.

Pēc labākajām beļģu šokolādes ražošanas tradīcijām Belcolade produkti pieejami šokolādes čipsu jeb lāsīšu formā, tādējādi nodrošinot parocīgu svēršanu un arī vienmērīgu šokolādes kausēšanu, kas nav mazsvarīgi konditorejā. Augstvērtīgā beļģu šokolāde būs izcili piemērota pārklāšanai un glāzēšanai, korpusa konfekšu, tafelīšu, smalku dekoru veidošanai, temperēšanai, pildījumu un citu konditorejas šedevru gatavošanai.

Produkti pieejami specializētajos Gemoss veikalos vai pasūtot pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem.