LV

Belcolade – uzticama beļģu šokolāde profesionāļiem


Ar ideālu balansu garšā, smaržā un tekstūrā – tā dažos vārdos var teikt par beļģu šokolādi Belcolade, kas uzticamās un augstvērtīgās kvalitātes dēļ ieņēmusi stabilu vietu Gemoss konditorejas plauktā.

Profesionālā konditorejā viens no pamatlikumiem ir kvalitatīva šokolāde, kas nezaudē ne garšu, ne smaržu, ne vizuālo pievilcību jebkādā apstrādes veidā. Tā kā Belcolade šokolāde ražota no īpaši atlasītām kakao pupiņām, kas arī pareizi apstrādātas, produkti pilnībā atbilst profesionāļu prasībām. Ne velti beļģu šokolāde ir pasaulē atzīta ar nepārspējamo kvalitāti un izsmalcinātajām garšas īpašībām.

Gemoss klāstā atradīsi plaši pārstāvētus zīmola produktus, sākot ar ekskluzīvo līniju Belcolade Origins, kurā beļģu šokolādei paveras visdažādākās garšu nianšu šķautnes, beidzot ar Belcolade Selection, kur pat maigajai piena un krēmīgajai baltajai šokolādei var būt nebeidzami daudz variāciju konditorejā. Atkarībā no tā, kur novāktas kakao pupiņas un kur ražota kakao masa, arī atšķiras šokolādes garšu nianses, piemēram, ar jūtamām citrusu, vaniļas, vīģu vai pat tabakas notīm, ļaujot izpausties ar šokolādes nebeidzamajām izmantošanas iespējām.

Pēc labākajām beļģu šokolādes ražošanas tradīcijām Belcolade produkti pieejami šokolādes čipsu jeb lāsīšu formā, tādējādi nodrošinot parocīgu svēršanu un arī vienmērīgu šokolādes kausēšanu, kas nav mazsvarīgi konditorejā. Augstvērtīgā beļģu šokolāde būs izcili piemērota pārklāšanai un glāzēšanai, korpusa konfekšu, tafelīšu, smalku dekoru veidošanai, temperēšanai, pildījumu un citu konditorejas šedevru gatavošanai.

Produkti pieejami specializētajos Gemoss veikalos vai pasūtot pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem.


Jūs varētu interesēt arī: