LV

Bioloģiska extra virgin olīveļļa

Finca Duerna ir ģimenes saimniecība Spānijā, kurā pēc labākajām tradīcijām tiek ražota kvalitatīva BIO olīveļļu produkcija.

Finca Duernas olīveļļa ir īpaša ar to, ka eļļas sastāvā ir polifenoli jeb antioksidanti (dabiskie konservanti). Lielo polifenolu skaitu eļļā iegūst no pareizā laikā novāktiem augļiem. Visvairāk olīvas tiek novāktas oktobrī, kad polifenolu līmenis ir visaugstākais, jo no šīm olīvām tiek ražota visaugstvērtīgākā eļļa. Polifenolu daudzums Finca Duernas olīveļļā rada rūgtu/piparotu garšu.

Eļļai ir SIQEV kvalitātes zīme, kas nodrošina eļļas augsto kvalitāti, turklāt produkts ir bioloģisks.

Sortimentā pieejamas divu veidu extra virgin olīveļļas:

Arbequina – šai eļļai piemīt maiga garša, pēc smaržas atgādinot svaigu zāli, īpaši piemērota maigas, bet tomēr izteiksmīgas olīveļļas cienītājiem.

Picual – šai eļļai piemīt izteiktāka un piparaināka garša, kas nepaliks nepamanīta. Arī smaržas ziņā šī olīveļļa ir spēcīgāka, tāpēc noteikti patiks dienvidnieciskas dabas cilvēkiem.

Ieteicams eļļu lietot svaigu, lai tā neoksidētos. Finca Duernas olīveļļu var izmantot gan salātiem, gan dažādām gaļām, zivīm, dārzeņiem, uzkodām, un tā savas garšas īpašības atrāda dažādu ēdienu pasniegšanā.

Finca Duernas extra virgin olīveļļas var iegādāties Gemoss tirdzniecības vietās un pie tirdzniecības aģentiem.