LV

Bormioli Rocco glāzes galda klājumam ar personību


Nav noslēpums, ka galda klājums ir daļa no maltītes iespaida. Spēcīgu personību un unikālu noskaņu jebkura restorāna galda klājumam panāks Bormioli Rocco glāzes. Elegants dizains, izcila kvalitāte un nevainojami dzidrs stikls.

Bormioli Rocco ir Itālijas vadošais stikla ražotājs un liels pasaules mēroga spēlētājs ar trim ražošanas rūpnīcām, divām dekorēšanas iekārtām, vadošajiem veikaliem un pieciem pārdošanas meitasuzņēmumiem. Uzņēmumam ir plašs produktu klāsts, kas bagātina dzēriena baudīšanas pieredzi un rotā galdu ar itāļu dzīves siltumu. Vai tas būtu vīns, ūdens, viskijs, šampanietis vai sula, dzēriens, kas pasniegts šī zīmola glāzēm, vienmēr garšos īpaši, to apstiprinās ikviens klients. Jo pasniegšanai ir nozīme! Un itāļi zina, kā eleganti un pārliecinoši pasniegt dzērienus, lai klients neaizietu vienaldzīgs.

Bormioli Rocco pētniecības un attīstības komanda pastāvīgi strādā, lai identificētu materiālus, pārstrādes un ražošanas tehnoloģijas, kas pēc tam ļauj radīt avangarda izstrādājumus un apmierināt visprasīgāko restorānu īpašnieku cerības.

Gemoss sortimentā pieejamas trīs glāžu kolekcijas – Oriente, Nexo un Electra. Šo glāžu ražošanā izmantots Star Glass materiāls – tas ir ekskluzīvs ķīmiskais sastāvs, kas nodrošina īpaši dzidru un īpaši tīru stiklu. Turklāt materiāls ir pilnībā pārstrādājams, jo tas nesatur svinu. Ļoti ierobežotā piemaisījumu un krāsu toņu klātbūtne padara Star Glass spodrības ziņā salīdzināmu ar kristālu, lai arī tas ir vieglāks un praktiskāks materiāls, kas nav mazsvarīgi restorānu vidē.

Bormioli Rocco glāzes radītas gan tiem, kas meklē oriģinalitāti, gan tiem, kas alkst pēc elegantas klasikas.

Iepazīsties ar glāžu kolekcijām Gemoss tirdzniecības vietās.