LV

Brīvības ielā 111 atvērts Gemoss pop-up veikals


17. aprīlī Brīvības ielā 111 pavasarīgā atmosfērā tika atvērts Gemoss pop-up veikals. Jaunā pop-up veikala – noliktavas Gemoss platība ir 250 m2 un tas apmeklētājiem būs pieejams vismaz gadu, kā tas pieņemts pop-up vietām atvērties uz noteiktu laiku.
Gemoss pop-up veikalā apmeklētājiem tiek piedāvāts daudzveidīgs bāru, restorānu un viesnīcu nozarei nepieciešamo preču klāsts. Plašā izvēlē klientiem piedāvāti trauki, glāzes, galda piederumi, virtuves inventārs, dažādi konservi, garšvielas, sīrupi un bakalejas preces, kā arī plašs sveramo riekstu, sēklu un žāvētu augļu klāsts. Katru nedēļu jaunajam veikalam tiek piegādāta svaigi grauzdēta augstas kvalitātes kafija “Andrito”. Kafiju šeit var gan iegādāties, gan baudīt uz vietas.

Gemoss vadītāja Ieva Treija: ’’Gemoss pop-up veikals ir mūsu radošuma izpausme. Māja, kurai tuvākajos gados paredzēta nojaukšana, tiek iedzīvināta ar vai nu vecām, aizmirstībā nonākušām, vai tieši otrādi – speciāli šai vietai radītām mēbelēm. Ar jauno veikalu mēs nedaudz izaicinām, bet vienlaicīgi arī meklējam interesanatākus veidus, kā uzrunāt klientus, pietuvoties jaunai, modernai paaudzei. Klienti, kuriem ir tuvas Zero waste vērtības, ir laipni aicināti, jo riekstu, žāvētu augļu, sēkliņu, graudaugu, kā arī BIO produkcijas klāsts šeit būs visplašākais. Tomēr jāatzīmē, ka šis nav Zero Waste koncepta veikals, jo šeit pieejama arī fasēta produkcija’’.

Fotogalerija no pop-up veikala atklāšanas svētkiem apskatāma ŠEIT.