LV

Indukcijas plīts, kas strādā cilvēka vietā – The Control °Freak™


Par indukcijas plītīm dzirdēts daudz, tomēr mūsdienu tehnoloģiju attīstība veicinājusi Sage Commercial/PolyScience radīt visprecīzāko indukcijas plīti pasaulē. Tai ir unikālas īpašības un priekšrocības, kas padara to par neticami spēcīgu un daudzpusīgu palīgu mazo un lielo uzņēmumu virtuvēs.

Control ° Freak™ indukcijas plīts, kas izstrādāta kopā ar Sage Commercial/PolyScience, uzlabo gatavošanu divos veidos. Tajā ir sensors, kas mēra šķidrumu katlā, nevis tikai virsmas temperatūru, kā arī ļauj pavāram noteikt ātrumu, kādā tiek sasniegta ideālā temperatūra. Indukcijas plīts gatavošanas temperatūras svārstās no 30 līdz 252° C. Turklāt plītij ir tālvadības termometrs, kas precīzi kontrolē gan ūdens, gan taukaino šķidrumu temperatūru. Indukcijas plītij ir izturīgs nerūsējošā tērauda korpuss.

Indukcijas plītij ir ērti navigējams digitālais displejs, kas ļauj ieprogrammēt iestatījumus, lai ierīce pati uzturētu un regulētu vajadzīgo temperatūru. Pateicoties programmēšanai un kontrolētajai darbībai, vairs nav vajadzība nemitīgi pieskatīt ēdiena gatavošanu. Indukcijas plīts to izdara cilvēka vietā. Pasaulē atzīti šefpavāri atzinuši plīts vienreizīgumu, sakot, ka var pilnībā uzticēties šai ierīcei un ļaut tai darīt savu darbu, neraizējoties, ka kādā brīdī katla vai pannas saturs piedegs.

Amerikāņu uzņēmums PolyScience ir viens no spēcīgākajiem tirgus līderiem kulināro tehnoloģiju jomā. Esam lepni kļūt par šī uzņēmuma oficiālo izplatītāju Latvijā un Igaunijā, un iepazīstināt ar inovācijām.

Indukcijas plīti TheControlFreak no Sage Commercial/PolyScience un citas iekārtas no šī zīmola varat iegādāties Gemoss tehnikas nodaļā (+371 22018682 Mikus Ābele, tehnikas nodaļas vadītājs) vai pasūtot to pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem.