LV

“dienas deva” – atbalsti sevi ar dabas spēku!

“dienas deva” ir pieci uztura zinātnē balstīti riekstu, sēklu un žāvētu augļu komplekti. Katrs no tiem ir bagāts ar minerālvielām, vitamīniem un antioksidantiem dažādu veselības funkciju atbalstam. “dienas deva” ir veselīga uztura zinātnē balstīta ātro uzkodu alternatīva jeb ikdienas palīgs ceļā uz apzinātu un pilnvērtīgu uzkodu izvēli.  Katra no piecām formulām satur tikai tīru dabas spēku – divas jaunās un trīs uzlabotās formulas ir papildinātas ar vērtīgām superfood sastāvdaļām, brīvas no konservantiem un pievienota cukura. Iepazīstinām ar piecu “dienas deva” maisījumu vērtīgo sastāvu, kuru vidū ir arī divi jaunumi – priekam un skaistumam.


Priekam

Jauna “dienas deva” formula – īpaši izvēlētā sastāvdaļu kombinācija gādā par nervu sistēmas līdzsvaru un emocionālo labsajūtu. Ķirbju sēklās un Indijas riekstos ir triptofāns – laimes sajūtu veicinoša aminoskābe, kurai ir svarīga loma serotonīna (laimes hormona) sintēzē. Mango bagātīgi satur mangānu (iepakojumā ir 60% IDD), savukārt, ķirbju sēklās ir magnijs (19% IDD). Magnijam ir svarīga loma enerģijas ražošanā, kā arī tas nomierina sirds reakciju uz stresa impulsiem. Mangāns mazina nogurumu, aktivizē psiholoģiskās funkcijas un aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa. Maisījuma “priekam” sastāvā ir kaltētas zīdkoka ogas, Indijas rieksti, kokosriekstu šķēlītes, žāvēts mango, ķirbju sēklas un lobītas pistācijas.

Skaistumam

Ar uzturvielām bagātīgi pabarots ķermenis ir skaistuma pamatnosacījums. Pētījumos balstīta dabas bagātība starojošam izskatam ir jaunās “dienas deva” formulas pamatā – labākais vitamīnu un mikroelementu sastāvs rūpēs par ādas, zobu, matu un nagu veselīgu. Brazīlijas rieksti ir bagāti ar selēnu (iepakojumā 185% IDD)– nozīmīgu antioksidantu matu un nagu izturībai. Savukārt, godži ogas satur daudz A vitamīnu (iepakojumā 51% IDD), kas palīdz nodrošināt veselīgu un starojošu ādu. Šī jaunā maisījuma sastāvā ir mandeles, Indijas rieksti, kaltētas godži ogas, kaltētas zīdkoka ogas, Brazīlijas rieksti un saulespuķu sēklas. Nevienam no augļiem kaltēšanas procesā nav pievienots cukurs vai konservanti.

Imunitātei

Uzlabota minerālvielu formula, kas stiprina organisma aizsardzību un sniedz atbalstu vispārējai veselībai. Ķirbju sēklas un Indijas rieksti satur daudz dzelzi (14% IDD iepakojumā), cinku (15% IDD iepakojumā) un varu (60% IDD iepakojumā) – tiem ir liela nozīme imunitātes stiprināšanā. Fizāļi ir “superogas” ar vērā ņemamu antioksidantu saturu. Savukārt, kā vērtīgs kālija avots (16% IDD iepakojumā), tie ir nozīmīgs atbalsts sirds veselībai. Uzlabotajā sastāvā ir valrieksti, Indijas rieksti, kaltēti fizāļi, ķirbju sēklas, Brazīlijas rieksti un lobītas pistācijas.

Enerģijai

Gudri izstrādāta formula prāta vitalitātei un enerģijas balansam – ikdienas atbalsts ceļā uz jauniem sasniegumiem. Jaunajā riekstu un žāvētu augļu formulā ir pievienotas zīdkoka ogas – “superogas”, kas satur iespaidīgu daudzumu kalcija, dzelzs un C vitamīna. Formula sirds veselības un enerģijas ieguves vielmaiņas atbalstam ir Brazīlijas riekstos esošais fosfors (17% IDD iepakojumā) un selēns (176% IDD iepakojumā), lazdu riekstu augstais mangāna saturs (35% IDD iepakojuma) un E vitamīns (31% IDD iepakojumā). Sastāvā ir iekļautas karaliskās rozīnes Jumbo, kā arī mandeles, kaltētas zīdkoka ogas, Brazīlijas rieksti, lazdu rieksti, tumšā šokolāde.

Harmonijai

Mierpilns līdzsvars ķermenim un prātam. Bagātināta uzkodu formula, kurā pievienotie valrieksti nodrošina pareizu omega-3 un omega-6 taukskābju attiecību. Pētījumi pierāda, ka ikdienā uzņemam pārāk maz omega-3 taukskābes, attiecībā pret omega-6. Pareizai šo taukskābju attiecībai (vismaz 1:3) ir svarīga loma sirds un asinsvadu slimību riska mazināšanā. Godži ogas ir bagātas ar antioksidantiem, kas uzlabo miegu un mazina trauksmi. Maisījuma sastāvā ir mandeles, zaļās rozīnes, valrieksti, kaltētas godži ogas, lazdu rieksti un Makadāmijas rieksti.

“dienas deva” ir radīta, lai veselīgas uzkodas ērti iekļautos steidzīgā dienas ritmā un ikviens var ērti un parocīgi dāvāt savam organismam dabas enerģiju. Uz katras formulas iepakojuma ir norādīts uzturvielu saturs un skaidrota to funkcija – tā vari atrast savu mīļāko uzkodu maisījumu, lai vairotu harmonisku pašsajūtu, skaistumu, dzīvesprieku, stabilizētu enerģiju dienas garumā vai stiprinātu imunitāti. Atbalsti sevi ar dabas spēku!