LV

Dizains un kafija roku rokā – veikala Manilla stāsts


Ir tādas vietas, kur tiek pievērsta uzmanība vissmalkākajām niansēm, un viena no tām ir veikals Manilla. Vieta, kur papīram un dizainam ir pavisam cita vērtība. Kopš dizaina papīrlietu veikals Manilla pārvācies uz plašākām telpām, piedāvājumā iekļauta arī kvalitatīva, baristas gatavota kafija. Tā kā Gemoss Kafijas Studija palīdzēja šai vietai nodrošināt kafiju, aprunājāmies ar omulīgās vietas saimniekiem – cik liela nozīme šeit ir kafijai un kā tā iet roku rokā ar dizaina papīrlietām.

Diez vai kurš katrs iedomātos dizaina papīrlietu veikalā meklēt kafiju, tāpēc vaicājam – kā radās ideja šeit ko tādu ieviest. Darbinieces stāsta, ka ideja par kafiju veikalā bijusi jau sen, tikai jaunās telpas ļāva to realizēt. Veikals Manilla izveidoja kafijas stūrīti, lai radītu jaunu, mājīgu vietu, kur atpūsties no ikdienas steigas, baudot gardu kafijas tasi. Kafija ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, turklāt cilvēki arvien vairāk novērtē kvalitatīvu kafiju, un tā kā kvalitāte uzņēmumam vienmēr bijusi svarīga, arī kafijai šeit ir īstā vieta.

Kafejnīcas pārstāves stāsta, ka ikdienā kafija ir ieņēmusi būtisku lomu, jo ir klienti, kas šeit novērtē ne tikai papīra sortimentu, bet arī iespēju pie viena nobaudīt gardu kafiju. Dāmas atzīst, ka izveidojies paliels pulciņš ar kafijas draugiem, kuri šeit iegriežas regulāri – daži no tiem nāk katru dienu, daži – pāris reizes nedēļā.

‘’Ne visi zina, ka veikalā pieejama kafija, tomēr, izdzirdot dzirnavu malšanu, klientu ausis sarosās un vienmēr izskan kāds pozitīvs komentārs par kafijas pieejamību veikalā,’’ stāsta darbinieces.

Veikala Manilla omulīgi iekārtotajā kafijas stūrītī top dažādi kafijas dzērieni. Visbiežāk tiek gatavoti Cappuchino un Flat White, arī Americano un Esspreso neatpaliek. ‘’Mazāk, bet ar lielu prieku gatavojam arī Matcha Latte un Rose Latte dzērienus. Pieņemot šādu pasūtījumu, vienmēr priecājamies, ka pie mums nāk izglītoti un zinoši kafijas baudītāji,’’ atzīst baristas.

Kafijas automāta lietošana

Tā kā veikala darbinieces ir zinošas par dizainu un papīrlietām, vaicājam, kā tikt galā ar kafijas pagatavošanas pienākumiem. Meitenes atzīst, ka tās ir pāris darbības, lai iegūtu kvalitatīvu kafiju, turklāt funkcijas un apkope ir vienkāršas un saprotamas. Šajā omulīgajā kafijas stūrītī par dzērienu pagatavošanu rūpējas Sanremo kafijas aparāts ZOE 2GR.

Pirmdienas rīts vienmēr iesākas ar kafijas automāta ieslēgšanu un uzsildīšanu, tas veikalā Manillā ir kā likums. Pēc tam dienā atbildīgā persona pārliecinās, par to, lai katrā kafijas tasītē ekstraktējas labākās kafijas garšas, un vakarā vienmēr parūpējamies par kafijas aparāta tīrību un apkopi, tā par ikdienas darb ar kafijas aparātu stāsta darbinieces. Lielākā priekšrocība ir vienkāršība. Pāris soļi un krūzītē kūp karsta un garda kafija!

Arī par radošumu šī vieta sūdzēties nevar – klienti, kas šeit saiņo dāvanu, gaidīšanas laikā var laiski baudīt kafiju ar 15% atlaidi, tāpat netrūkst klientu, kas nāktu ar savu krūzīti. Par šo žestu veikals Manilla sniedz draudzīgu atlaidi kafijas dzērienam. ‘’Ar kafijas baudītājiem uzturam labas attiecības – sakrājot trīs kafijas kartītes, pa pieciem dzērieniem vienā, jebkurš var kļūt par veikala Manilla kafijas draugu. Turklāt katra piektā kafija ir bez maksas.’’

Vislielāko vērtējumu ar savu apmeklētību sniedz klienti, kuri turpina atgriezties pēc gardas kafijas. To arī novēlam veikalam Manilla – lai vienmēr tiek novērtēts ne vien dizains, bet arī kafija, kurai šeit jau ir īpaša loma.

Ja arī tu vēlies savā uzņēmumā kvalitatīvas kafijas pagatavošanas iekārtas ar profesionālu servisu, sazinies ar Kafijas Studiju