LV

DUDSON trauki – jaunums Gemoss sortimentā

Mūsu izmeklēto piedāvājumu ir papildinājuši angļu trauki DUDSON, kas kopš 2019. aprīļa nonākuši labi pazīstamā zīmola CHURCHILL paspārnē. Aicinām iepazīt jauno DUDSON kolekciju un smelties iedvesmu aktuālam galda klājumam.

Izturības un estētikas tradīcija

DUDSON ir HoReCa trauku ražotājs ar vairāk nekā divus gadsimtus senu vēsturi – zīmols, kurš neprasa paskaidrojumus nozares speciālistu vidū. Viesmīlības sektorā DUDSON definē mūsdienīgu dizainu jau kopš 1800. gada. 1891. gadā angļu kompānijas trauki nostiprināja savas pozīcijas visas pasaules mērogā, pateicoties inovatīvajiem un īpaši izturīgajiem porcelāna izstrādājumiem, kas īpaši piemēroti HoReCa augstajām prasībām.

Sekundi priekšā pasaules laikam

Kopš tā laika DUDSON trauku amatniecības prasme nosaka kvalitātes standartus ēdināšanas nozarē. Ejot soli priekšā ar tehnisko attīstību, tiek pieņemti arī nemitīgi dizaina un vizuālās estētikas izaicinājumi, tā radot DUDSON vispasaules veiksmes stāstu. Mūsdienās DUDSON trauki turpina paust unikālu vizuālu rokrakstu, kas iedvesmo šefpavārus radīt maltītes īpaši pasniegšanai šī zīmola traukos.

 


The Marker’s Collection – Urban

Keramiķu nākotnes izaicinājums

Šodien ēdiena servēšana ir kļuvusi teju par centrālo elementu pavārmākslā. Pētnieki analizē to, kā ēdiena garšu ietekmē forma, krāsa un faktūra. Profesionāļi lūkojas ēdiena dizaina virzienā, tiecoties sasniegt vēl neizjustu garšu pilnību. Pēdējos gados THE MAKER’S COLEECTION, EVO un HARVEST trauku līnijas ir piesaistījušas īpašu viesmīlības industrijas speciālistu uzmanību un kļuvušas par restorānu, bāru un viesnīcu iecienītu izvēli visā pasaulē. Šīm un citām DUDSON trauku kolekcijām ir līdz perfekcijai izstrādātas individuālas dizaina līnijas – tās raksturo autentisks minimālisms, individuālas formas, rūpniecisku un elegantu faktūru kontrasti. Jaunajiem keramiķiem DUDSON piedāvā izaicinājumu turpināt šo sēriju kolekcijas, saglabājot zīmola individualitāti un galvenais – pietāti pret pavārmākslu.

Gemoss e-veikalā apskatāms limitēts skaits HARVEST līnijas pozīciju, bet, lai saņemtu visu sēriju DUDSON 2021. gada pavasara piedāvājumu, aicinām sazināties ar GEMOSS HoReCa vadītāju: [email protected]


The Marker’s Collection – Finca


Harvest Norse


The Marker’s Collection – Finca