LV

EAT REAL SNACKS atsauc “Puffs” čipsu produkciju

GEMOSS prioritāte ir klientu drošība un veselība. Tādēļ, saņemot ziņu par EAT REAL SNACKS atsevišķu produktu atsaukšanu saistībā ar iespējamu laktozes piemaisījumu, informējam klientus un izņemam ietekmētos produktus no plauktiem.

EAT REAL SNACKS atsauc šādus “Puffs” sērijas čipsu produktus ar derīguma termiņu līdz 2022. gada maija beigām, saistībā ar iespējamu piena produktu piejaukumu sastāvā:

5026489500492 Kukurūzas un kvinojas nūjiņas Vidusjūras gaumē, 40 g
5026489497297 Kukurūzas un kvinojas nūjiņas ar Čedearas siera garšu, 40 g
5026489497310 Kukurūzas un kvinojas, un lapu kāposta nūjiņas ar Čedaras siera garšu, 40 g

Ja esi iegādājies kādu no šiem EAT REAL SNACKS čipsu veidiem mūsu veikalos un ja tev ir laktozes nepanesamība vai alerģija pret piena produktiem, aicinām atgriezt produkciju jebkurā GEMOSS veikalā.  Uzrādot pirkuma čeku, atgriezīsim pilnu pirkuma kompensāciju. Ja čeks nav saglabājies, piedāvāsim aizvietot atgriezto pirkumu ar citu šī ražotāja produktu.

EAT REAL SNACKS vārdā atvainojamies visiem klientiem par neērtībām un to, ka šoreiz komandai nav izdevies izpildīt pārtikas sastāva kontroles augstos standartus. Cita GEMOSS veikalos pieejamā EAT REAL SNACKS produkcija aizvien ir 100% piemērota lietošanai vegāniskā uzturā.

Ja Jums rodas jautājumi, lūgums rakstīt uz [email protected]