LV

Ēdiens ar saglabātu vērtību – Sous Vide Professional™ cirkulators


Sous Vide Proffesional Chef sēriju papildina cirkulācijas sūknis, kas izstrādāts, balstoties uz pasaulē labāko šefpavāru prasībām, tādējādi profesionālā ierīce nu ļauj atklāt pavisam jaunas garšu apvāršņus virtuvē.

Ierīce Immersion Circulator CHEF 120V/60Hz radīta ar visai vienkāršu, bet tomēr ļoti nozīmīgu mērķi – pagatavot ēdienu, izmantojot vakuumu, ūdeni pareizā temperatūrā un precīzi kontrolētu laiku, tādējādi saglabājot visu labāko, ko produkts var piedāvāt – garšu, smaržu un uzturvērtību. Tas ir piemērots kā gaļas, tā zivs vai pat dārzeņu un citu produktu pagatavošanai. Lai arī kas tiktu gatavots ar cirkulatora palīdzību, produkts būs saglabājis visas labākās īpašības, turklāt vienmērīgi un lēni pagatavots, garšos pavisam citādāk.

Kompaktais dizains atvieglo ierīces uzglabāšanu, turklāt to var piestiprināt pie jebkura katla vai tvertnes ar apaļām vai plakanām sienām. Ierīce pēj uzņemt līdz pat 30 l šķidruma cirkulēšanas kontrolei, kas nav mazsvarīgi profesionālajā virtuvē.


Sous Vide Professional™ cirkulatoru un citas iekārtas no šī zīmola varat iegādāties Gemoss tehnikas nodaļā (+371 22018682 Mikus Ābele, tehnikas nodaļas vadītājs) vai pasūtot to pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem.


Jūs varētu interesēt arī: