Visi jaunumi

Steelite: ALMA ANFORA - autentiski keramikas trauki

2018. gada 20. Jūlijs  

Trauku ražotājs “Steelite International” turpina šarmēt, izveidojot izsmalcinātu keramikas trauku kolekciju ALMA ANFORA, kas piešķir Jūsu galda klājumam autentisku noskaņu. Keramikas trauki radīti, apvienojoties pasaules mākslas mantojumam un amatnieku glazēšanas prasmēm, kas rezultējās iedvesmojošā, ar rokām darinātā kolekcijā.

Pateicoties izmantotajai reaktīvajai drukai, tiek panākts, ka kolekcijā nav divu vienādu trauku. Kolekcijā ALMA ANFORA ir pieejami trauki dažādās krāsās, kuras pat savienojot kopā, galda klājums iegūs perfektu akcentu. ALMA ANFORA kolekcija atbilst visām ikdienas ēdināšanas prasībām.


 


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.