LV

Elektroauto uzlādes stacija GEMOSS teritorijā

Sadarbībā ar Elektrum esam spēruši soli tuvāk zaļākai satiksmei pilsētā. Lai kļūtu videi draudzīgāki un ērtāki mūsu klientiem, tagad mūsu paglamā, Mūkusalas ielā 73, ikviens elektroauto vadītājs var uzlādēt sava auto akumulatoru, izmantojot laiku pirkumu veikšanai. Uzlādes stacija mūsu teritorijā ir svētki arī mums – ceram aizvien biežāk mūsu autoparkā satikt klientus, kuru vērtības sakrīt ar mūsu mērķiem.

Foto: Elektrum

Ilgtspējīga vide – GEMOSS prioritāte

Aizvien aktīvāk uzņemot zaļo virzienu mūsu attīstībā – nākotnē plānojam arī uzstādīt saules paneļus un meklējam dažādus risinājumus. GEMOSS saimniecībā patreiz vēl savu elektromobiļu nav, bet šādas automašīnas esam jau pasūtījuši. Viena no tām būs Škoda Enyaq, un otra Citroen E Berlingo. Vides resursu taupīšana un piesārņojuma mazināšana ir viens no mūsu svarīgākajiem korporatīvās sociālās atbildības mērķiem.

Nākotnes attīstības vēstnesis

Šobrīd gan stacija pieejama tikai GEMOSS veikala darba laikā ( darba dienās 9.00-19.00, sestdienās 9.00-17.00), bet jau domājam par to, ka teritorija tiks labiekārtota. Plānojam, ka ar laiku tā būs atvērta visu diennakti – vakaros varētu strādāt  krodziņi, tirdzniecības vietas, un tad, protams, uzlāde būtu pieejama arī nakts stundās.

Uzlādes vieta aprīkota ar vienu ABB Terra 24 KW līdzstrāvas uzlādi publiskajai lietošanai ar Taype 2 un Chademo kontaktiem. Stacijā ir viena ABB Terra 24 uzlādes iekārta.

uzlādes stacija rīga

 

Elektrum aicina: ja arī vēlaties ierīkot elektroauto uzlādes staciju sava uzņēmuma teritorijā, uzzini vairāk un piesakieties konsultācijai.

Elektrum ziņu par uzlādes stacijas ierīkošanas gaitu un projekta vadību aicinām lasīt šeit.