LV

Meistarklases kolektīviem: gatavojam kopā arī attālināti!

Lai šajā pirmssvētku laikā, kad darba kolektīvi ir spiesti strādāt attālināti, veicinātu kolēģu saliedēšanos, piedāvājam lielākiem un mazākiem uzņēmumu kolektīviem kopīgas gatavošanas meistarklases tiešsaistē, profesionāla bārmeņa un šefpavāra vadībā.

Katrs savā mājas virtuvē, tomēr – visi kopā – aicināti gatavot kādu izsmalcinātu kokteili un kulinārijas meistardarbu. Ar pagatavotajiem gardumiem lutināsim sevi un ģimeni, vienlaikus pavadot aizraujošu laiku kopā ar kolēģiem.

Kopā ar kolektīvu aicinām izvēlēties kāroto maltīti un dzērienus, bet mūsu profesionāļi rūpēsies par sirsnīgu svētku atmosfēru un jaunām zināšanām visa korporatīvā pasākuma garumā!
Meistarklašu programmas piedāvājumā ir iekļauta izvēlēto produktu komplektu piegāde.

 Programma
(pēc izvēles)

  • Maizes cepšana un garšaugu sviesta pagatavošana – 12 eiro*/ pers.
  • Veģetārā virtuve ar 3 ēdieniem – ķirbju sēklu miltu pankūkas ar sēņu krēmsieru, melno lēcu sautējums ar seleriju, sieru un ciedru riekstiem, kvinojas – vaniļas pudiņš ar karamelizētiem valriekstiem + bezalkoholisks aperitīva kokteilis – 35 eiro*/ pers.
  • Mūsdienu desertu pasaule (pēc izvēles) – creme brule, tiramisu, šokolādes fondants, macarons – 12 eiro*/ pers.

Minimālā maksa:  480 eiro* (iekļauta tiešsaistes nodrošināšana profesionālā virtuvē, šefpavārs un bārmenis, pasākuma koordinēšana). Gala cenu veido izvēlētā maltītes programma un dalībnieku skaits.

Gaidīsim pieteikumus: luize.krumina@gemoss.lv

*Cenas norādītas bez PVN