LV

GEMOSS ANDELE 2

Esam priecīgi jau otro reizi izziņot bāru, kafejnīcu un restorānu inventāra andeli GEMOSS teritorijā, kas notiks sestdien, 29. maijā no plkst. 10.00 Mūkusalas ielā 73!
Ielūdzam ikvienu interesentu un kulinārijas entuziastu pievienoties  GEMOSS ANDELE 2, lai par draudzīgām cenām saliedētā atmosfērā iegādātos profesionālas un lietderīgas preces.

Pagājušajā gadā aizsāktās iniciatīvas mērķis ir sniegt viesmīlības nozares uzņēmējiem iespēju satikties, tirgoties un mainīties ar mēbelēm, virtuves tehniku, ierīcēm, traukiem, tekstila izstrādājumiem un citām nepārtikas precēm

Sanāksim kopā un andelēsim:
-traukus, katlus un pannas
-virtuves piederumus un formas
-virtuves iekārtas un tehniku
-mēbeles un tekstila izstrādājumus

Izsludinām tirgotāju pieteikšanos dalībai, lai mēs varētu baudīt kopā būšanas prieku visas dienas garumā!
Juridiskas personas aicinātas pieteikties, sūtot kontaktinformāciju saziņai uz [email protected]GEMOSS ikvienam dalībniekam nodrošina tirdzniecības galdus un vietu.

Andeli aicinām apmeklēt ikvienu interesentu, bet dalību tirdzniecībā var ņemt juridiskas personas – bāru, kafejnīcu, restorānu, viesnīcu, konditoreju pārstāvji.  Uzņēmumu pārstāvji varēs gan savstarpēji mainīties ar precēm, gan pārdot tās ikvienam apmeklētājam. Dalība GEMOSS ANDELE 2 ir bez maksas.

Uz tikšanos GEMOSS ANDELE 2 !
Sestdien, 29. maijā no plkst. 10.00 GEMOSS pagalmā (Mūkusalas ielā 73)