LV

RAK porcelāns ar cienītām vērtībām


Visa pamatā ir patiess stāsts. Stāsts par to, kā labs ēdiens kļūst par izcilu, ja tas tiek pareizi pasniegts. Klientam ir jāsajūt ēdiena smarža, jāredz tā krāsas, struktūru un forma. Bet pasniegšanai izvēlēto trauku galvenais uzdevums ir ēdienu papildināt. Tā teikt, pielikt stāstam pēdējo punktu uz “i”.
Neviens sevis cienošs pavārs, lai tas būtu uzslavas zvaigznēm godāts profesionālis vai ēdienā iemīlējies pavārs – amatieris, neļaus notikt pretējam. Karalis ir ēdiens, bet trauki ir tronis, uz kura tam pakāpties. Ne bez iemesla galda piederumi, trauki un glāzes sastāda ļoti ievērojamu kā sākuma, tā ikdienas budžeta daļu visos sevi cienošos restorānos, kafejnīcās, bāros un arī viesnīcās un, nešaubīgi, daudzu mūsu klientu – ēdienu mīlošu cilvēku – mājās. Jā, jo tas tiešām ir ļoti svarīgi. Atrast piemērotu un izdevīgu sadarbības partneri šādos gadījumos ir īpaši svarīgi. Kādu, kura piedāvātā produkcija ir ne vien kvalitatīva, bet arī finansiāli izdevīga.
Daudzu gadu garumā, apvienojot senas tradīcijas un mūsdienu tehnoloģijas, RAK porcelāns ir ne vien gājis līdzi laikam, bet bieži vien tam pat pasteidzies pa priekšu. Vienlaicīgi cienot klasiskas, līdz sīkumam atstrādātas vērtības, un radot jaunas pasaules tendences trauku un galda piederumu piedāvājumā, šis uzņēmums spēj nodrošinot saviem klientiem visā pasaulē tieši to, ko viņi meklē. Pat tad, ja klients vēl nezina, ko meklē. Papildinot savu piedāvājuma klāstu vairākas reizes gadā un piedāvājot to par kvalitātei atbilstošu cenu, RAK Porcelain sevi pierādījis kā stabilu un uzticamu biznesa partneri visiem HoReCa industrijā iesaistītajiem. Arī mēs uzticamies un varam saviem klientiem piedāvāt izvēlēties no labākā. Par kvalitatīvu izvēli!

Trauki, glāzes un galda piederumi lielā izvēlē nopērkami Gemoss specializētajos veikalos vai pasūtot pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem. Sazinies ar mums, lai saņemtu piedāvājumu.