LV

Īpašo ”Svētku kokteiļu” receptes


Tuvojoties svētku laikam, īpaša uzmanība tiek pievērsta arī kokteiļiem, jo kokteiļi noteikti ir neatņemama svētku sastāvdaļa. Kokteiļu dažādība ļauj pārsteigt viesus ar garšu un aromātu daudzveidību. Liela uzmanība tiek pievērsta arī glāžu daudzveidībai un kokteiļa pasniegšanai. Izmantojot dūmu mašīnas un dažādu paliktnīšus, kokteiļa pasniegšana pārvēršas par īstu mākslas darbu. Kokteiļu mode un pasniegšana mainās, šobrīd ierasto Mojito vietā cilvēki Latvijā izvēlas klasiskas vērtības, kā piemēram Negroni, Old Fashioned un citus. Piedāvājam 2 jaunas kokteiļu receptes, kas pārsteigs pat prasīgāko kokteiļa cienītāju.

Svētku kokteilis

Visas sastāvdaļas ielej mix glāzē ar ledu, apmaisa un pārlej atdzesētā coupe glāzē bez ledus. Kokteilis ir paredzēts svētkiem, arī 18.novembrim. Kopā ar upeņu balzamu kokteilis veido neaizmirstamu garšas buķeti.

Plum Daiquiri

Visas sastāvdaļas ievieto šeikerī un kopā ar ledu sašeiko. Pārlej atdzesētā kokteiļglāzē bez ledus un dekorē ar svaigu laima šķēli vai svaigu timiānu. Garšīgs klasiskais kokteilis ar patīkamu pēcgaršu.

Monin sīrupus lūdzam pasūtīt pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem vai iegādājies kādā no Gemoss tirdzniecības vietām.