LV

iSi kulinārijas sifoni meistardarbu radīšanai mājas apstākļos

Austriešu kompānijas iSi  kulinārijas sifoni sniedz neaizstājamu atbalstu profesionālajās virtuvēs. Ar šīs gudrās ierīces palīdzību pavāri var sasnigt nepieredzētu garšas un tekstūras kvalitāti, taupot laiku, enerģiju un ilgstoši saglabājot nemainīgu ēdiena kvalitāti. Gaisīga mīkla vai deserta pildījums un vienmēr servēšanai gatavs svaigs putukrējums nav pa spēkam katras virtuves ekipējumam.
GEMOSS piedāvā vairāk nekā desmit profesionālos iSi kulinārijas sifonu veidus, tomēr šoreiz iepazīstinām ar tiem sifoniem, kuri radīti ērtai lietošanai mājas apstākļos, lai atvieglotu darbu, taupītu laiku un īstenotu restorāna cienīgas receptes maltītēm ģimenes vai draugu lokā.

Easy Whip PLUS  kulinārijas sifoni

Paredzēti auksto masu pagatavošanai, piemēram, putukrējumam, šokolādes krēmam vai musiem. 0,5 l nerūsējošā tērauda pudele un augsta spiediena slēgtais iepakojums nodrošina ilgu pagatavotā produkta uzglabāšanu (līdz pat 10 dienām) nemainīgi kvalitatīvā konsistencē. Vēlamo masu iepilda sifonā un izmanto to tikai gatavošanas brīdī. Pankūku vai vafeļu mīkla, izspiesta uz pannas no sifona, nodrošinās nemainīgi kvalitatīvu un vieglu ēdiena tekstūru arī pēc vairākām dienām. Ļoti ērts, lai pildītu nelielas uzkodas, dekorētu ēdienus un kokteiļus, desertus un konditorejas izstrādājumus.  Ielej putukrējumu sifonā, trīs reizes sakrati un gatavs! Paredzēts lietošanai ar iSi N2O PROFESSIONAL CHARGERS baloniņiem.

Easy Whip PLUS Mini kulinārijas sifoni 

Paredzēti gan auksto, gan silto masu (līdz 70°C) gatavošanai. Šie nelielie 250 ml kulinārijas sifoni jaunā kvalitātē paceļ mērču, mīklas, krēmzupu, saldo ēdienu un pildījumu konsistenci. Pēc pagatavošanas uzglabājot ledusskapī, siltas masas sifonā var ērti uzsildīt ūdens peldē un servēt atkārtoti aizvien nemainīgā kvalitātē. Arī putukrējums desertu garnēšanai no sifona vienmēr tiks izspiests svaigs, gaisīgs un kā tikko uzputots. Restorāna cienīgas tekstūras saldā un sāļā garnējuma pagatavošana kļūst neticami vienkārša un ātra. Funkcionalitāte, parocīgs izmērs un ērta tīrīšana – daudziem Easy Whip Mini  jau kļuvis par neatņemamu virtuves inventāra daļu. Ja neizlieto uzreiz, uzglabā ledusskapī nemainīgā svaigumā līdz pat 10 dienām. Paredzēts lietošanai ar iSi N2O PROFESSIONAL CHARGERS baloniņiem.

TWIST’N SPARKLE ūdens sifoni

Speciāli dzērienu pagatavošanai paredzētie iSi sifoni piešķirs jebkuram mājās gatavotam aukstajam dzērienam izsmalcinātu dzirksti. Paredzēti aukstiem alkoholiskiem un bezalkoholiskiem dzērieniem, kā arī dažādu garšu ūdenim un sulas dzērieniem. Ja pievieno svaigu augļu gabaliņus, ūdens iegūst pārsteidzoši izteiksmīgu garšu un pilnvērtīgu svaigumu. 950 ml pudele būs parocīga līdzņemšanai, dodoties ikdienas gaitās vai piknikā, kā arī tīrīšana ir neticami vienkārša un ātra. Lieto ar iSi CO2 CHARGERS 8.4 g baloniņiem.