Visi jaunumi

Jauni produkti Just Nature sortimentā

2020. gada 16. Marts  
Stiprini sevi ar labāko, ko sniedz daba – ar šādu moto dzīvo Gemoss radītais zīmols Just Nature, piedāvājot dažādus pākšaugus un graudaugus. Plašo sortimentu papildinājuši trīs jauni produkti – pinto pupiņas, baltās pupiņas un beluga lēcas. Pilnvērtīgi produkti, ar ko dažādot ēdienkarti un pagatavot ko vērtīgu savas veselības stiprināšanai. Pinto pupiņas lieliski noder dažādu zupu, sautējumu, baltās pupiņas iederēsies salātu noformēšanā, savukārt beluga lēcas ir izcils produkts elegantu pamatēdienu gatavošanai. Iedvesmojošas receptes un padomus par Just Nature sortimentu iepazīsti zīmola Facebook lapā. Savukārt visu plašo sortimentu vari iepazīt šajā katalogā - Just Nature katalogs 2020.

Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.