LV

Jaunu garšu apvāršņi – Monin jaunākie produkti


Līdz ar pārmaiņām dabā, arī Monin sortiments papildināts ar četriem jauniem produktiem vēl interesantāku dzērienu un desertu pagatavošanai. Monin produktu klāstu šopavasar papildina trīs jaunu garšu sīrupi – zaļās tējas, nugas, acerolas, un bumbieru biezenis.

Acerolas sīrups – daudziem, iespējams, šī augļa nosaukums ir pavisam svešs, taču Dienvidamerikā, auga izcelsmes vietā, auglis ir ļoti zināms un plaši pielietojams. Mazie, sarkanie augļi līdzinās ķiršiem – tikpat sulīgi un atspirdzinoši, tāpēc ņemot augļu labākās īpašības, radīts jauns sīrups atsvaidzinošu dzērienu radīšanai. Monin acerolas sīrups ar svaigo un sulīgo garšu dzērieniem piešķirs eksotiskas notis un kaut uz brīdi ļaus sajust Dienvidamerikas noskaņu. Atspirdzinošais sīrups lieliski iederēsies kokteiļos ar džinu, martini, tāpat tas savu garšu attaisnos dažādos gāzētajos dzērienos, limonādēs, ledus tējās un smūtijos. Produkta sastāvā nav mākslīgo krāsvielu un aromatizētāju, sīrups nesatur laktozi un piemērots vegāniem.

Nugas sīrups – kraukšķīgas mandeles, lazdu rieksti, saputots olu baltums un medus veido kārdinošu kombināciju, ko nespēj aizmirst neviens saldummīlis. Kraukšķīgais franču konditorejas izstrādājums sastopams arī sīrupa veidā, atgādinot par tā burvību dzērienos. Monin nugas sīrupā apvienotas visas šī salduma labākās īpašības, lai aukstos dzērienus, kafijas un dažādi atspirdzinošos kokteiļus vēl vairāk dievinātu saldummīļi. Pievieno nugas sīrupu lattei (gan aukstai, gan karstai), papildini ar to alkoholiskos kokteiļus, piemēram, old fashioned, tējas dzērienus vai frappi. Produkta sastāvā nav mākslīgo krāsvielu un aromatizētāju.

Zaļās tējas sīrups – Āzijā kultivētā zaļā tēja ar savu izsmalcināto garšu un smaržu vairs nav tikai karsts dzēriens. Jaunais zaļās tējas Monin sīrups jebkurā sezonā ļaus izbaudīt tējas raksturīgās garšas nianses un piešķirt dzērieniem svaigas un uzmundrinošas garšas dimensijas. Sīrups ideāli piemērots ledus tējām, limonādēm un aukstajiem kokteiļiem. Izteiktā zaļās tējas garša ar vieglu cukura pieskārienu ļauj sīrupu daudzveidīgi izmantot – pievieno to karstajiem dzērieniem, bezalkoholiskajiem kokteiļiem, mohito, dzirkstošajiem kokteiļiem un, protams, daudzveidīgajām ledus tējām ar augļiem. Produkta sastāvā nav mākslīgo krāsvielu un aromatizētāju, sīrups piemērots vegāniem.

Bumbieru biezenis – ar savu sulīgumu un mīkstumu ‘Williams Pear’ šķirnes bumbieri kļuvuši par kultivētākajiem visā pasaulē. Īstajā brīdī novākti, pareizi apstrādāti, saglabājot labākās garšas īpašības, šīs šķirnes bumbieri izmantoti jaunā augļu biezeņa ražošanā. Izteiktā bumbieru garša, smarža un zīdainā konsistence ir kā radīta, lai biezeni izmantotu kā desertu mērci, pievienotu kokteiļiem, limonādēm, smūtijiem, frappēm, aŗī karstajiem dzērieniem un citiem gardumiem. Produkta sastāvā nav mākslīgo krāsvielu un aromatizētāju, nesatur laktozi un tas piemērots vegāniem.

Monin oficiālais pārstāvis Latvijā ir kompānija Gemoss. Monin produkciju varat iegādāties veikalā-noliktavā Gemoss vai pasūtot to pie Gemoss tirdzniecības pārstāvjiem.