Visi jaunumi

JAUNUMS: Pujadas ogļu krāsns

2023. gada 26. Maijs  
pujadas-oglu-krasns.jpg

Pujadas ogļu krāsns ir viena no jaunākajām tendencēm prasīgajā viesmīlības tirgū. Tās rada izcilu un unikālu gatavošanas pieredzi, apvienojot senās tradīcijas ar mūsdienu kulinārijas paņēmieniem. Papildiet savus ēdienus ar neatvairāmo dūmu garšu un izpētiet bezgalīgās iespējas, ko sniedz ogles, izmantojot Pujadas profesionālās krāsnis.

 

Grilētu ēdienu gatavošana

Gatavošana uz oglēm ir tūkstoš gadus sena tradīcija. Ogļu gatavošana ir unikāla ar to, ka pati ēdiena sula iesūcas karstajās oglēs, pārvēršot tās aromātiskās daļiņās, kas apņem ēdienu dūmos. Tas piešķir gaļai, zivīm, jūras veltēm, dārzeņiem, rīsiem, picām, desertiem, konditorejas izstrādājumiem u.c. raksturīgo dūmu aromātu.

Kas ir slēgts grils?

Slēgti grili ļauj gatavot ēdienu slēgtā telpā. Regulējot gaisa plūsmu, kas ieplūst cepeškrāsnī, var kontrolēt gatavošanas temperatūru, un, regulējot dūmu daudzumu cepeškrāsnī, ēdienu var arī kūpināt, piešķirot tam unikālu garšu.

 

Iegādājies šo kulinārijas iekārtu līdz 9. jūlijam par iepazīšanās cenu - 4901,75 EUR.

Pasūtījumus Pujadas ogļu krāsnij ir iespējams veikt, rakstot uz GEMOSS Tehnikas nodaļu.

Vairāk informācijas par produktu uzziniet šeit.


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.