LV

Jaunums – maisījumi sēklu maizei

Zīmola Cake&Bake produktu klāstu papildina trīs oriģināli sēklu maisījumi svaigas un aromātiskas maizes cepšanai mājās – bez miltiem, bez rauga un bez glutēna. Tie radīti ikvienam, kurš novērtē viegli pagatavojamu un uzturvielām bagātu maltīti, kā arī saprotamas un dabiskas ēdiena sastāvdaļas.

Sēklu maize būs izcila izvēle, meklējot graudu maizes alternatīvas – tā sniedz daudz vairāk organismam nepieciešamo uzturvielu, uzņemot graudu maizei līdzvērtīgu kaloriju daudzumu. Piesātināta ar šķiedrvielām un minerālvielām, katra no trīs unikālajām receptēm satur bagātīgi izvēlētas sastāvdaļas un sniedz dabiskas garšas baudījumu.
No Cake&Bake sēklu maisījuma cepta maizes šķēle izcels jebkuras piedevas garšu – izmēģini ar pastēti, humusu, lakšu pesto, sīpolu konfitu vai dažādiem krēmsieriem. Ilgi meklēta izvēle tiem, kas ikdienā rūpējas par veselīgu uzturu un novērtē oriģinālas un dabiskas garšas.

Visos GEMOSS veikalos un e-veikalā pieejami trīs veidu sēklu maisījumi maizes cepšanai:
Maisījums sēklu maizei ar kaņepju sēklām, lazdu riekstiem un plūmēm
Maisījums sēklu maizei ar valriekstiem un saulē kaltētiem tomātiem
Maisījums sēklu maizei ar godži ogām, mandelēm un čia sēklām

Sēklu maizes maisījumi radīti, lai piedāvātu mājās gatavotu veselīgu un sātīgu uzkodu alternatīvu ar ātru un ērtu pagatavošanas procesu. Pievieno izvēlētajam maisījumam 3 vistu olas, 6 ēdamkarotes olīveļļas, labi samaisi un klāj maizes veidnē. Ievieto nesakarsētā cepeškrāsnī, cep 32 – 35 minūtes 170 -180 °C temperatūrā. Sēklu maize ilgi saglabās svaigumu un kraukšķīgumu – uzglabā papīra iepakojumā vai pārklāj ar dvieli.