LV

Jura – kafijas automāti, kas pielāgoti visām prasībām

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

Gemoss preču klāsts papildināts ar Jura ražotajām iekārtām, piedāvājot klientiem pārbaudītas kvalitātes kafijas automātus gan profesionālai, gan mājas lietošanai.

Inženieru darbs

Kafijas automātu ilgtspējīgumu un kvalitāti veicinājis rūpīgs inženieru darbs. Jura kafijas automātu ražotāju mērķis vienmēr ir bijis visgaršīgākā kafija, vienmēr svaigi malta un pagatavota tikai ar vienu pogas pieskārienu. JURA kafijas automāti ir viegli un intuitīvi lietojami. JURA dizains apvieno izteiksmīgas, skaidras līnijas ar augstas kvalitātes materiāliem, izmantojot tikai visaugstāko ražošanas precizitāti un kvalitātes meistarību. Jau gadiem uzņēmums pievērsis īpašu uzmanību vides jautājumiem un atbildīgai resursu un enerģijas izmantošanai.

Kafijas automāti visām situācijām

Profesionālie automāti. Neatkarīgi no tā, vai automāts atrodas birojā, veikalā, bārā, viesnīcā, skaistumkopšanas salonā vai citur, profesionālie kafijas automāti lieliski kalpos klientiem, viesiem vai darbiniekiem, piedāvājot kafiju ar nevainojamu garšu. Turklāt šie produkti izceļas ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību.

Produkti mājai. Kafijas automātu unikālais dizains lieliski iekļaujas jebkurā interjerā; tie ir neticami vienkārši lietojami un pagatavo vislabāko kafiju katru dienu.

Jura kafijas automātu sortimentu var apskatīt un iepazīt Gemoss (Mūkusalas ielā 73). Detalizētāku informāciju par automātiem var saņemt pie Gemoss Kafijas Studijas konsultantiem vai pa tālruni +371 28654000.