LV

Just Nature – produkti no dabas


Daba vienmēr ir piepildījusi cilvēka dvēseli ar prieku, jaunu enerģijas spēku un miera sajūtu, kas ir tik ļoti nepieciešama mūsdienu straujajam dzīves ritmam. Domās un rūpēs par veselību, radīts zīmols “Just Nature”, kas ir īpaši izstrādāta produktu līnija, piedāvājot organismam nepieciešamos graudaugu un pākšaugu produktus. Just Nature sortimentu veido dabas enerģiju smēlušies graudaugi un pākšaugi: turku zirņi, bulgurs, lēcas, kvinoja, kuskuss, pērļu grūbas, pērļu kuskuss, melnās pupiņas, zaļie griķi, kā arī graudaugu jaunpienācējs sorgo u.c.

Just Nature sortiments

Gan zināmi, gan ne tik labi iepazīti produkti no sortimenta ikvienam atklās jaunu garšu pasauli. Rūpīgi atlasīti graudaugi un pākšaugi sniedz vērtīgās uzturvielas un bagātina maltīti ar interesantām garšām. Turku zirņi var kalpot par pamatu humusam, taču tikpat labi tie vērtīgi papildinās jebkuru zupu vai sautējumu. Savukārt bulgurs, kuskuss un kvinoja pārsteigs ar garšu dažādību gaļas, zivs vai dārzeņu pamatēdienus.

Graudaugi un pākšaugi

Graudaugu jaunpienācējs sorgo ir lielisks produkts tiem, kas uzturā nedrīkst lietot glutēna saturošus produktus. Šie graudaugi, pateicoties irdenajai konsistencei, ir ļoti piemēroti dažādiem salātiem, dārzeņu pildīšanai un zupu garnēšanai, taču tikpat labi tie iederēsies dažādos sautējumos, risotto, plācenīšos un pat putrās. Vairāk par sorgo un tā izmantošanas iespējām lasi šeit.

Savukārt latviešiem zināmās grūbas Just Nature sortimentā pieejams kā pērļu grūbas – apaļas, baltas, skaistas pērles, ar ko dažādot maltītes, nezaudējot sāta sajūtu. Arī lēcas ir nepamatoti nenovērtēts produkts ikdienas maltītēm. Tās lieliski iederas biezzupās, sautējumos un salātos – atliek tikai katram pašam par to pārliecināties.

Pākšaugi ir lieliski produkti, ar ko dažādot ēdienkarti, tāpēc Just Nature produktu līnijā iekļautas arī melnās pupiņas. Pupiņas krāsas dēļ piešķir ēdienam interesantāku noformējumu. Ne velti tās izmanto dažādos salātos, taču arī tex-mex ēdienos, sautējumos un zupās tām ir piemērota vieta. Šeit var iepazīties ar viegli pagatavojamu recepti izsmalcinātai maltītei ar melnajām pupiņām.

Noteikti daudz dzirdēts par kvinoju, taču retais uzdrošinājies to pamēģināt, bet velti! Kvinoja ir gatava pāris minūšu laikā, tai ir patīkami riekstaina garša un patīkama tekstūra. Šeit vari sekot līdzi norādēm un pagatavot atsvaidzinošus salātus ar aprunātajiem graudaugiem.

Iepazīsti produktu sortimentu un stiprini sevi ar labāko, ko sniedz daba!

Just Nature produkcija pieejama visos Gemoss veikalos un pārtikas lielveikalos. 

Smelies iedvesmu gardām maltītēm ar Just Nature Facebook lapā.


 

Jūs varētu interesēt arī: