LV

Kafijas automāta lietošanas pieredze vietā, kur rosās Domas


Kas gan būtu kafejnīca bez kafijas, vai ne? Tā kā Kafijas Studijas ikdienas darbs ir kafijas servisa nodrošināšana, iepazīti daudz uzņēmīgi cilvēki, kam rūp klienti un viņu labsajūta. Viena no šādām vietām ir kafejnīca DOMA Siguldā, kur mājīgo atmosfēru radījušas divas māsas – Anete un Diāna.

Kafejnīcas saimnieces jau pirmsākumos nolēma, ka pamatlieta šeit būs kvalitatīva kafija. Tāpēc Doma izvēlējās Kafijas Studijas pakalpojumus, saņemot apjomiem piemērotāko kafijas automātu un servisu, lai katras tasītes kvalitāte būtu nemainīga katru dienu. Lai sniegtu augstāko kvalitāti vajadzīgajiem apjomiem gan espresso, gan piena putošanā, šeit ik dienu savu darbu veic Sanremo kafijas automāts. Diāna atklāj, ka kafijas automāta lietošana ir ļoti ērta – atliek tikai ieslēgt pogu, atgaisot tvaika padevi un automāts pēc mirkļa jau ir gatavs darbam. Čaklie Domas darbinieki pat uzņēmuši laiku un secinājuši, ka standarta cappuccino var pagatavot vidēji minūtē un piecās sekundēs.

Domas baristas atzīst, ka iebūvētie taimeri ir liela priekšrocība šim automātam – šī funkcija uzlabo iekšējo kvalitāti starp kolēģiem, jo automāts ir novietots tā, ka klienti to redz tikai no aizmugures un tecēšanas laiku redz tikai paši. Starp citu, kafijas automāta aizmugure jeb klientiem redzamā puse tiek izmantota saņemto magnētu un uzlīmju atrādīšanai no dažādām pasaules malām – tātad kafijas automāts reizē pilda arī dizaina elementa funkciju kafejnīcas interjerā.

Darba zirgs lieliem apjomiem

Runājot par kafijas automāta piemērotību, Diāna atzīst, ka tas būs atbilstošs tiem, kam ikdienas piedāvājumā lielu daļu aizņem tieši kafijas dzērieni. ‘’Šis automāts noteikti ir ļoti labs darba zirgs – ne reizi nepievīla vasaras lielajā slodzē. Apjomu tur, un lielu. Spiediens nemainās arī pie lielas slodzes, kas ir ļoti patīkami, jo pirms tam ir nācies strādāt ar mazāk jaudīgu espresso mašīnu, kas mēdza niķoties. Arī latte art sanāk ļoti skaists, tas gan vairāk no pieredzes un prasmēm, bet piens putojas skaisti. Noteikti ļoti parocīgs izbraukumu tirdzniecībai, kad kafijas gatavošanas apjomi ir milzīgi. Būtiski minēt arī, ka automāts ir askētisks, melns, nav skaļš, līdz ar to viegli iekļaujas interjerā un “nepiekliedz” telpu!’’

Ne mazāk svarīga loma ir servisam – regulāras apkopes, tehniskā palīdzība allaž tiek saņemta no Kafijas Studijas speciālistiem. Tā kā Doma izjūt lielu atbildību par kafijas kvalitāti, radies pat teiciens – ‘’Tu esi tik labs, cik labu kafiju tu proti pagatavot!’’

Arī traukiem ir nozīme

Doma izceļas ar košajiem Loveramics krūzītēm, ko piedāvā Gemoss. Diāna atklāj, ka līdzar Loveramics krūzītēm augusi arī gatavošanas kvalitāte. ‘’Darba komandā visi zina, ka tās ir profesionālās krūzītes, kuras tiek izmantotas baristu čempionātos, līdz ar to negribas ‘kaut ko’ pagatavot un servēt skaistā tasītē, gribas būt līmenī un pasniegt klientam gan garšīgu, gan skaistu dzērienu,’’ par darbinieku iekšējo motivāciju stāsta namamāte Diāna.

Košās krūzītes iecienījuši arī klienti – ļoti bieži pasūtot dzērienu, saņemti lūgumi to pasniegt konkrētajā krāsas krūzītē vai pat vaicā, kas jāpasūta, lai varētu saņemt dzērienu konkrētajā krūzītē, jo cilvēki tik ļoti grib paturēt rokās šos izsmalcinātos traukus. Namamāte atzīst, ka kvalitatīvie trauki bijusi vērtīga investīcija kafejnīcas darbībā – tas attaisnojas gan kafijas kvalitātē, gan klientu atsauksmēs.

Ja vēlies radīt savu pieredzi kafijas automātu lietošanā un meklē pilna spektra kafijas servisa pakalpojumus, sazinies ar Kafijas Studiju


 

Jūs varētu interesēt arī: