LV

Kas ir Paragon? Receptes un padomi

Paragon kordiāls ir tā viena ideālā sastāvdaļa, kura pacels jebkuru kokteili jaunā garšu kvalitātes līmenī!
Šī unikālā dzēriena loma ir kalpot par alkoholisko un bezalkoholisko kokteiļu noslēpumaino kompanjonu, tā radot eksotisku un vēl nepieredzētu garšu savienojumus. Ja izvēlēsies to pievienot kādam no stiprā alkohola veidiem, Paragon kodiālu burvība garšai piešķirs unikālu maigumu, radot saspēli starp saldās, rūgtās un skābās garšas niansēm.
Vislabākais veids, kā iepazīt Paragon Pepper Collection kordiālu iespējas un radīt jaunus garšu piedzīvojumus, ir smelties mūsu kokteiļu meistaru padomus vai izmēģināt jau pārbadītas receptes.

Aukstā tēja ar Paragon

Kumelīšu tēja 200 ml
Paragon Rue Berry 15 ml
Monin Upeņu sīrups 10 ml

Rue Berry (Rūtas ogu kordiāls) ļoti labi iederēsies kā piedeva baltajiem vai dzirkstošajiem vīniem – pievieno glāzei 10 -15 ml, un dzēriens iegūs brīnišķīgu svaigu ziedu pēcgaršu un aromātu.


Smoked whisky sour

Lyre’s American Malt 60 ml
Paragon White Penja Pepper 20 ml
Foammee 4 pilieni
Citrona šķēle + cukurs

White Penja Pepper (White Penja piparu kordiāls) trīs kordiālu vidū izceļas ar savu “raksturu” – dūmakaina, kūdraina garša, kas izcili papildinās vermutus un kokteiļus, kuros dominē biezas, rūgtenas notis.


Penja Rosso Spritz

Lyres Italian Orange 50 ml
Toniks 150ml
Paragon White Penja Pepper 15 ml
Angostūra 2 pilieni
Apelsīna miza

Angostūra ir bitters, kurš piešķir kokteilim rūgtumu. Vari izvēlēties to nelietot, pievienojot vairāk apelsīna mizu, kas sniegs maigāku citrusaugļu rūgtumu.

Tequila Tim`Let

Tekila 50 ml
Paragon Timur Berry 15 ml
Greipfrūta miza

Timur and Soda

Monin gurķu sīrups 5 ml
Paragon Timur Berry 15 ml
Soda
Gurķis

Paragon Timur Berry (Timura ogu kordiāls) piemīt brīnumains citrusaugļu svaigums, kurš lieliski papildinās premium klases stipros alkoholiskos dzērienus – džinu, tekilu, degvīnu. Tas būs izcila piedeva arī vienkāršam gāzētam ūdenim vai tonikam, piešķirot vieglu un noslēpumainu garšu.

Jūs varētu interesēt arī: