LV

Kļūt par klientu

  • Iegūsti personīgo tirdzniecības pārstāvi;
  • Saņem aktuālos produktu piedāvājumus
  • Saņem regulāras piegādes visā Latvijā;
  • Apmeklē Gemoss organizētos seminārus.

Plašs preču, produktu un tehnikas piedāvājums

Mūsu plauktos atradīsi visu nepieciešamo veiksmīgas un nepārtrauktas HoReCa uzņēmuma darbības nodrošināšanai. No augstvērtīgiem pārtikas produktiem līdz kvalitatīvai bāra un virtuves tehnikai, mēs piedāvājam tikai pārbaudītas preces no uzticamiem piegādātājiem. Pateicoties mūsu plašajām noliktavām, visas ejošākās preces vienmēr ir pieejamas uz vietas.

Personīga apkalpošana

Kļūstot par partneri, Tu iegūsi personīgo tirdzniecības pārstāvi, kurš būs atbildīgs par visu nepieciešamo preču un produktu apzināšanu, individualizētu piedāvājumu sastādīšanu un regulāras piegādes organizēšanu. Pateicoties ilggadīgai pieredzei HoReCa sektora apkalpošanā, mūsu darbinieki lieliski pārzina ierastās bāru, restorānu, viesnīcu un citu HoReCa uzņēmumu vajadzības, un palīdzēs sastādīt Tavām vajadzībām pielāgotus piedāvājumus.

Izvēlies sev ērtāko iepirkšanās metodi

Visas mūsu veikalā pieejamās preces, produktus un tehniku iespējams nopirkt uz vietas vai pasūtīt caur savu tirdzniecības pārstāvi. Iepērkoties uz vietas, varēsi saņemt preces uzreiz vai likt tās piegādāt uz norādīto adresi.

Piegāde visā Latvijā

Mēs nodrošinām regulāru un laicīgu preču piegādi visā Latvijas teritorijā. Kā Gemoss partnerim, Tev tiks garantēta preču piegāde vismaz reizi nedēļā jebkurā vietā Latvijā. Apdzīvotākos reģionus apmeklējam vairākas reizes nedēļā.

Semināri Gemoss partneriem

Katru mēnesi Gemoss organizē aizraujošus seminārus, kas paredzēti nozares attīstības veicināšanai. Kļūstot par partneri, Tev būs iespēja piedalīties šajos semināros, apmainīties idejām ar citiem nozares pārstāvjiem, iegūt jaunas zināšanas un paplašināt savu kontaktu loku.

Sazinies ar mums un sāc mūsu sadarbību jau šodien!

Kļūt par klientu