LV

Kvalitāte un dizains roku rokā – Loveramics kafijas dzirnavas


Svaigi malta kafija mājās vai pat ceļojumā katru dienu. Loveramics kafijas dzirnavas ar savu pievilcīgo dizainu un kvalitāti sniedz iespēju pagatavot svaigi maltu kafiju vienmēr un visur.

Loveramics radījis jaunu, patentētu kafijas dzirnaviņu tehnoloģisko atklājumu – tām izstrādāts porcelāna asmens, kas ļoti vienmērīgi samaļ pupiņas. Porcelāna izmantošana šajā gadījumā plūc uzvaras laurus, jo materiāls nesakarst kā, piemēram, metāls malšanas brīdī, tāpēc netiek zaudēta ne kripatiņa no kafijas garšas un smaržas buķetes. Dzirnaviņām ir arī pārdomāts dizains – tās ir nelielas, bambusa korpuss ir patīkams pieskārieniem, turklāt kompaktajā dizainā samaltā kafija ērti sabirst tam paredzētajā tvertnē. Kafijas dzirnaviņas ērti satvert, turklāt tās var arī stabili novietot uz plakanas virsmas, nodrošinot kvalitatīvu pupiņu samalšanu jebkādā pozīcijā.

Elegantā dizaina kafijas dzirnaviņas ir piemērotas gan mājas lietošanai, gan nelielos kafijas pagatavošanas daudzumos kafejnīcā. Komplektācijā iekļautas dzirnavas, bambusa korpuss, birstītes to tīrīšanai un lina maisiņš dzirnavu uzglabāšanai.

Loveramics kafijas dzirnavas var iegādāties Gemoss tirdzniecības vietās.