LV

Kvalitatīvi pagatavota kafija autobusā – stāsts par Beach Bus


Latvija ir bagāta ar radošiem cilvēkiem, to pierāda arī šī stāsta varoņi – Beach Bus radītāji. Dāvis Šteinbergs stāsta, ka viss sākās Rojā, kur apjautuši šīs pilsētas potenciālu vasaras sezonā, kurš līdz galam nav izmantots. Kafija un uzkodas jūras krastā šķita perfekta savienība Rojas pludmalei. Pašvaldības nosacījums bija, ka tirgošanās vietai jābūt mobilai, un to izdzirdot, uzreiz radās ideja par autobusu. Ar Gemoss Kafijas Studijas palīdzību ideja tapa realizēta un vasaras sezona tika aizvadīta Rojā, bet vasaras izskaņā mobilā kafejnīca devusies uz galvaspilsētu pēc jaunas pieredzes, kas arī bijusi veiksmīga.

Virtuve pārbūvētā starppilsētu autobusā

Beach Bus koncepts ir unikāls savā izpildījumā – kur vēl redzēts, ka pārbūvētā starppilsētas autobusā tiek gatavota kafija? Saimnieki atzīst, ka interesentu netrūkstot un daudzi ziņkārīgie nāk iegādāties kafiju, lai pārliecinātos, ka patiesi tas notiek autobusā. Vaicāti par pieprasītāko kafiju, tā noteikti esot cafe latte vai cappuccino, taču gaumes un prasības ir dažādas, tāpēc kafijas aparāts Casadio Dieci A2 godam veic savu uzdevumu pat šādos apstākļos. Starp citu, šī aparāta viena no lielākajām priekšorcībām ir tā, ka tas piemērots arī augstajām take-away krūzītēm.

Vaicāti par grūtībām šādos apstākļos pagatavot kafiju, uzņēmīgie idejas autori stāsta, ka ar lielisku tehniku grūtību nav, vienīgais apgrūtinošais apstāklis ir ierobežotā platība. Kafijas aparāts, kases aparāts un virtuves tehnika ietilpināta aptuveni 8 m2, tāpēc dienās, kad ir liels apmeklētāju skaits, darbiniekiem nākas mīļi saspiesties, lai spētu visus apkalpot. Taču neskatoties uz to, ar izmantoto tehniku komanda spēj kvalitatīvi un ātri pagatavot kafijas dzērienus pat prasīgākajiem klientiem.

Beach Bus komanda gaida labvēlīgākus apstākļus, lai varētu turpināt piedāvāt kafiju ne tikai Rīgā, bet arī Rojā.

Uz tikšanos Beach Bus!

Ja arī tev ir radoša ideja, kur pasniegt izcili pagatavotu kafiju, sazinies ar Kafijas Studiju, un mēs palīdzēsim idejas īstenot!