LV

Kviešu kliju trauki – unikāla vienreizlietojamā alternatīva


Biotrem vienreizlietojamie galda piederumi, kas izgatavoti no kviešu klijām (kviešu graudu ārējās kārtas), ir lieliska alternatīva plastmasas vai papīra izstrādājumiem, kuru ražošana un izmantošana atstāj negatīvu ietekmi uz vidi. Šie neparastā materiāla izstrādājumi ir nekaitīgi videi un pilnībā bioloģiski noārdāmi – kviešu kliju trauki sadalās tikai 30 dienu laikā.

Tīrā, videi draudzīgā vienreizlietojamo kviešu kliju galda piederumu ražošanas procesa pamatā ir tikai viena izejviela – dabīgās kviešu klijas. Pārējo paveic augstā temperatūra un spiediens.

Biotrem vienreizlietojamie galda piederumi ir piemēroti gan karstu, gan aukstu ēdienu pasniegšanai, un tas var būt gan pamatēdiens, gan zupa. Tie ir pārbaudīti un sertificēti drošai saskarei ar pārtiku, karsēšanai un sildīšanai cepeškrāsnīs vai mikroviļņu krāsnīs, kā arī kompostēšanai. Traukos var pildīt mīklu un to cept cepeškrāsnī 180 °C temperatūrā – šāds pielietojums ir ērts maizes un picu cepšanai. Jāņem vērā, ka ēdiens jāservē šajos traukos dažas minūtes pirms pasniegšanas, lai tie saglabātu savu formu, taču, kad ēdiens apēsts, var notiesāt arī pašu trauku!

Šie pievilcīgā izskata un dabai draudzīgā materiāla trauki ir piemēroti lietošanai banketos, izbraukuma servisos, kā arī piknikos un dažādos brīvdabas pasākumos, kur ēdieni un dzērieni ir neatņemama sastāvdaļa. Piedāvājumā ir dabai draudzīgā materiāla bļodiņas, dažāda izmēra šķīvji, dakšas un naži.

Biotrem vienreizlietojamie trauki pieejami Gemoss tirdzniecības vietās vai pie tirdzniecības aģentiem.