LV

Kviešu stiebru salmiņi – dabas sniegtā alternatīva


Laikā, kad arvien vairāk domā par dažādām alternatīvām, kas skar vienreizlietojamo trauku lietošanu un dzērienu pasniegšanu līdzņemšanai, parādās arvien jaunas iespējas un pārsteidzoši risinājumi. Gemoss seko līdzi aktuālajam un piedāvā atzītas vērtības. Viena no tām ir kviešu stiebru salmiņi. Daba pati pasaka priekšā, ko izmantot, lai būtu pēc iespējas saudzīgāki pret vidi. Kviešu stiebru salmiņi ir bioloģisks produkts, kas pārstrādājas dabā un tanī pat laikā lieliski aizstāj plastmasas salmiņus. Plašo salmiņu klāstu, kur ir gan metāla, gan papīra salmiņi, nu papildina pavisam jauna alternatīva.

Kviešu stiebru salmiņiem nav speciāla pārklājuma, tie ir 100% dabīgi un bez jebkādiem piejaukumiem. Kviešu stiebri ir ūdens necaurlaidīgi un ļoti labi spēj saglabāt savu formu pat ilgstoši atrodoties šķidrumā. Dabīgā alternatīva lieliski papildinās dažādus kokteiļus un dzērienus ar savu noformējumu. Izmanto dabas sniegtās alternatīvas dzērienu pasniegšanai!

Alternatīvie salmiņi pieejami 4 mm diametrā un 13 un 20 cm garumā. Dažādie izmēri ļauj izmantot salmiņus dažāda augstuma glāzēs un krūzēs. Katrs kviešu stiebru salmiņš ir unikāls un neatkārtojams tieši tāpēc, ka nācis no dabas, turklāt katram salmiņam ir sava unikālā tekstūra un nokrāsa. Šo salmiņu izmantošana palīdzēs dzērienu pasniegšanu pārvērst par stāstu, jo padomāts ne vien par dzēriena saturu, bet arī tā pasniegšanu, pie tam, saudzējot dabu.

Kviešu stiebru salmiņi pieejami Gemoss tirdzniecības vietās vai pie tirdzniecības aģentiem.