Visi jaunumi

Latvijā ražoti produkti Gemoss sortimentā

2020. gada 4. Novembris  

Mēs esam maza, bet stipra un varena tauta, un tas atspoguļojas arī vietējo ražotāju sortimentā. Mēs ar lielu lepnumu papildinām sortimentu ar vietējo ražotāju precēm, kas tiešām ir vērtīgi un unikāli produkti. Novembrī visās mūsu tirdzniecības vietās Latvijā ražotās preces būs īpaši izceltas, taču vēlamies arī e-veikala klientus iepazīstināt ar produktiem, kuriem varam lepoties. Rudens sezonā jo īpaši jādomā par to, kā stiprināt savu veselību, un vietējie ražotāji zina, kā izmantot veselības labā mūsu dabas veltes.

Very Berry sīrupi, Pļavā tējas, Divine Tea dzērieni un atspirdzinošās Kombuchas, kā arī Valmiermuiža dzērieni. Par dzērieniem runājot, nevar nepieminēt mūsu draugus – Andrito, kas mums uzticami nodrošina svaigi grauzdētu kafiju. Vitamīnu spēku var smelties no Dabas auglis sukādēm, kas kalpos kā lielisks našķis vai papildinājums kādiem konditorejas izstrādājumiem. Viens no jaunpienācējiem mūsu sortimentā ir saldēta spirulīna, kas lieliski papildinās smūtijus, putras, kā arī dažādus konditorejas izstrādājumus. Kad vitamīnu rezerves uzņemtas, prāts nesās uz dažādām uzkodām, un arī šajā jomā vietējie ražotāji ir izdomas bagāti.

Gribam īpaši izcelt Damn Good humusus un maisījumus – lieliski garšu salikumi, ko novērtējuši arī mūsu klienti. Uzkodu plates servēšanai pamēģini Krippu zirņu krekerus, Mario maizes standziņas un kraukšķīgos Pupuchi, kas garšo gan lieliem, gan maziem. Un kas gan ir ballīte bez čipsiem, vai ne? Un te nu ir vērts novērtēt Zeldari dārzeņu čipsus – plānus kā papīrs, kraukšķīgus kā stikls.

Uzkodu servēšanai, piemēram, svaigi ceptai maizei svētku galdā lieliski noderēs jaunākais produkts – Birchy bērzu sulas sīrups. Palutini savas garšu kārpiņas! Ja tava diena nav iedomājama bez rīta putras, noteikti iesakām pamēģināt vietējo ražotāju Nuteko riekstu sviestus – ne tikai zemesriekstu, bet arī citus neparastus garšu salikumus!

Ja diena nav iedomājama bez kāda našķa, izvēlies veselīgu alternatīvu, piemēram, ķirbju sēklu miltu gatavotus mafinus vai cepumus, ko piedāvā Richberry. Bet, ja nogurums darījis savu un kafiju tā īsti negribas, pamēģini kafijas pixel batoniņus – kaut kas starp kafiju un šokolādi un pie tam sniedz enerģijas devu!

Nav iespējams uzskaitīt visu plašo sortimentu, turklāt daudzas lietas pieejamas tikai uz vietas veikalos, piemēram, izsmalcinātie Soira sieri un Olalā! paipalu olas, taču lielākā daļa preču iegādājamas arī e-veikalā. Aicinām atbalstīt vietējos ražotājus un novērtēt kvalitatīvo produkciju!


 


Līdzīgas receptes

 

Applelixir ābolu sidra etiķi: receptes organisma labsajūtai

Ābolu sidra etiķis zināms ar labvēlīgo ietekmi uz gremošanas sistēmas darbību, holesterīna un cukura līmeņa kontroli, kā arī veicina sāta sajūtu. Turklāt, ja tam piešķir patīkamas un atsvaidzinošas garšas ar antioksidantiem bagātiem superproduktiem, rezultāts ir īsts labsajūtas eliksīrs.
 

Recepte: pavasarīgi spritz kokteiļi

 

Sāļās kūkas: receptes un ieteikumi

#recepte 

Veģetārs uzturs: receptes, inovācijas un tendences

Lai grauzdētu riekstu un saldenās vaniļas smarža uzbur svētku noskaņu katrās mājās, piedāvājam pagatavot gaisīgus mandeļu miltu cepumus.