LV

Līderis Nr.1 visā pasaulē – Vitamix blenderi un to priekšrocības


Kvalitatīvs blenderis ir nepieciešamība katrā profesionālajā virtuvē. Perfekti sablendēti augļi, kokteilis, zupa, riekstu sviests vai humuss – ne vienmēr tas panākams ar vienu un to pašu blenderi, taču ar Vitamix blenderi viss ir iespējams. ASV ražotie Vitamix blenderi jau kopš 1939. gada izpelnījušies pasaulē labāko šefpavāru atzinību un tas vainagojies neskaitāmos apbalvojumos un novērtējumos.

Kāpēc Vitamix?

Vitamix iekārtas ražotas, domājot par lietotāju – blenderis atvieglo darbu virtuvē un vairo gatavošanas prieku. Neatkarīgi no tā, vai iekārtu izmanto mājsaimniecībā vai profesionālā virtuvē, ar Vitamix tehniku izdosies pat pārdrošākie eksperimenti. Katra blendera detaļa tiek rūpīgi pārbaudīta, lai gala rezultāts atbilstu augstākajiem kvalitātes standartiem. Turklāt blenderu ražošana ir pedantisks roku darbs ar augstākās kvalitātes materiāliem.

  • Vitamix blenderu krūze veidota pārdomātā izliekumā un ar precīziem leņķiem, lai produkti nonāktu līdz asmeņiem un tie sasmalcinātos viendabīgā masā.
  • Nerūsējošā tērauda asmeņi palīdz apstrādāt visdažādākos produktus – sākot no mīkstiem, beidzot ar ļoti cietiem, tāpēc neatkarīgi no maisījuma, kvalitāte gala rezultātam būs nemainīga.
  • Vitamix blenderiem izmantota metāla piedziņas sistēma, kas savieno motoru ar krūzi un palīdz labāk sablendēt un ilgāk kalpot pašai ierīcei.
  • Neatkarīgi no grūtības pakāpes, motors saglabā vienmērīgu jaudu, tāpēc iekārta nesakarst un nemaina blendēšanas ātrumu jebkādos apstākļos.
  • Vitamix inženieri vairākus gadu desmitus strādājuši pie tā, lai blenderu dzinējs un motors nekarstu un ierīce nemainīgi labi kalpotu gadiem ilgi.
  • Vitamix produktiem ir 3 gadu garantija.

Viegla lietošana un kopšana

Blenderiem pieejami dažādi smalcināšanas režīmi, pielāgojot asmeņu griešanu konkrētiem produktiem, tāpēc nepieciešamo konsistenci ir vēl vieglāk iegūt – vai tas būtu smūtijs, biezenis, saldēti deserti vai karstas zupas. Vitamix blenderi ir tik atjautīgi, ka paši kontrolē smalcināšanas procesu un pielāgo asmeņu ātrumu, savukārt ar taimera palīdzību var kontrolēt blendēšanas ilgumu un pasargāt no pārmērīgas smalcināšanas. Blenderi aprīkoti ar speciālu stampu, kas palīdz novirzīt produktus uz asmeņiem viendabīgas masas iegūšanai, piemēram, riekstu sviesta gatavošanā.

Vitamix blenderi aprīkoti arī ar pašattīrīšanās programmu, kuras darbībai vien jāielej krūzē silts ūdens un dažas piles trauku mazgājamā līdzekļa vai ziepju. Ierīce minūtes laikā attīrīs visas šaurās spraugas un asmeņus. Nekāda blendera izjaukšana, lai to izmazgātu!

Viegla lietošana, ērta kopšana un vienmēr perfekts rezultāts! Vitamix – labākā izvēle kvalitatīvam darbam virtuvē.

Vairāk par Vitamix iekārtām un to lietošanu var uzzināt Gemoss Mūkusalas ielā 73, noliktavā – Iekārtas bāriem un restorāniem.