LV

Lieldienu piedāvājums svētku galdam


Lieldienas tūdaļ klāt un tas liecina, ka gardai maltītei un kādam īpašam ēdienam būs būt! Lai atvieglotu iepirkšanos un plānošanu, esam apkopojuši dažādus aktuālos produktus šiem svētkiem par godu – gan pārtikas produktus, gan konditorejas piederumus un pasniegšanas rīkus.

Kas gan būtu Lieldienas bez šokolādes olām, vai ne? Lielāks prieks un gandarījums par šokolādes olu, ja tā ir pašu gatavota, un tam noderēs dažādās formas. Un runājot par šokolādi, konditoreja vispār bez tās nav iedomājama, tāpēc aplūko plašo sortimentu, kur atradīsi katram desertam savu piemērotāko. Izvēlies labāko kvalitāti izciliem desertiem!

Svētkos ģimenes brokastis pelnījušas būt citādākas, piemēram, ar pannu olu cepšanai, panāksi vienāda izmēra olas, ko viegli uzlikt uz grauzdiņa. Lieldienu obligātā sastāvdaļa ir olas, un arī to pasniegšanai mūsu sortimentā vari atrast gaumīgus trauciņus, lai skaisti apgleznotās olas nekur neaizripotu.

Lieldienu klasika ir kēkss, panettone, dažādas smalkmaizītes un cepumi, un tā visa pagatavošanai nepieciešams atbilstošs inventārs. Piemēram, kēksa cepšanai itin noderīgas ir vienreizlietojamās papīra formas, kurās ērti pagatavoto paņemt līdzi, neraizējoties par formas atstāšanu. Ja esi iecerējis cept kūku, zini, ka visdažādāko izmēru kūku formas, ir pieejamas arī e-veikalā. Starp citu, ja esi iecerējis cept mafinus vai glazūrkēksiņus, pavasarīgu krāsu formiņas atradīsi mūsu sortimentā.

Lieldienu tematikā noteikti iekļaujas marcipāns – no tā var gatavot dekorus konditorejai, šokolādes oliņas un citus našķus. Tāpat nevajadzētu atstāt novārtā riekstus un žāvētos augļus, kas ir neatņemama pashas sastāvdaļa, tāpat tie vajadzīgi burkānkūkai, cepumiem, kēksiem. Savukārt mīklas pagatavošanai izmanto mandeļu miltus – tie piešķirs patīkamu riekstainu garšu un irdenu konsistenci.

Konditorejā nedrīkst aizmirst par dekoriem, tāpēc, ja paredzēts gatavot kādu kūku, cepumus, konfektes vai jebko citu, noderīgi būs konditorejas dekori – dažādu krāsu cukura pērlītes, sublimētas ogas un augļi u.c. Saulaino sezonu atklājot, jāliek pie darba saldējuma mašīna, un šajā sakarā lielisks produkts ir saldējuma maisījums, ko atliek vien ieliet ierīcē un gaidīt gardo rezultātu. Tāpat neaizmirsti par dzērieniem svētku noskaņā, kur lieti noderēs dažādi Monin sīrupi limonādēm, kokteiļiem un kafijas dzērieniem.

Lai top gardas un iepriecinošas maltītes svētkos un pavasarī!

Atceries, ka Gemoss sortimentu vari iegādāties arī e-veikalā