LV

Limonādes, kafijas dzērienu un kokteiļu gatavošana mājās


Laikā, ko vairāk pavadām mājās nevis ārpus tām, esam sailgojušies pēc kafejnīcā gatavotas lattes, atspirdzinošas limonādes vai kokteiļa. Taču labās ziņas ir tās, ka to visu var pagatavot arī mājās! Visu nepieciešamo dažādu dzērienu pagatavošanai tagad vari iegādāties Gemoss e-veikalā un baudīt mājās. Un galu galā, dzērienu gatavošana mājās ir arī sava veida izklaide, tāpēc laiks pagatavot to, ko sen jau esi vēlējies!

Limonādes un kokteiļi

Līdz ar pirmajiem siltajiem saules stariem rodas vēlme palutināt garšu kārpiņas ar atspirdzinošiem malkiem, un šeit lieti noderēs plašais Monin sīrupu klāsts. Tos var lietot limonādēm, kokteiļiem un arī kafijas dzērieniem. Piemēram, atsvaidzinošais mojito un rūgtenais apelsīnu sīrups ir kā radīti spritz kokteiļiem, bet gurķu sīrups pamodinās vasaras noskaņu ar svaigumu. Piknikiem, dārza svētkiem vai vienkārši siltās dienās var pagatavot arī ledus tējas un limonādes ar daudzveidīgajiem garšas sīrupiem. Arī kokteiļu gatavošanas cienītāji var papildināt mājas bāriņu ar dažādām garšām bezgalīgām kokteiļu variācijām. Starp citu, receptes un iedvesmu dzērieniem vari smelties Monin Facebook lapā.

Iepazīsties ar plašo Monin sortimentu šeit.

Kafijas dzērieni

Kafejnīcā baudītai kafijai pievienotā vērtībā noteikti ir atmosfēra un baristas profesionālās iemaņas, taču kamēr tas iet secen, garšu kārpiņas jāiepriecina ar pašu gatavotiem kafijas dzērieniem. Ja ir kvalitatīva kafija, tā jau ir puse no uzvaras, bet, ja pa rokai vēl ir kāds gards sīrups, iegūsi izcilu rezultātu. Kafijas cienītājiem iesakām pamēģināt Latvijā grauzdēto Andrito kafiju. Kafijas dzērieniem piestāvēs karameļu, lazdu riekstu, šokolādes, zemesriekstu cepumu un pistāciju sīrups. Starp citu, pistāciju sīrups lieliski iederās tieši latte dzērienos – pievieno 20 ml pistāciju sīrupu, un iegūsi itālisku noskaņu kafijas dzērienam! Taču tiem, kas iecienījuši karameļu zīmējumus uz piena putām, to var radīt ar speciālo karameļu vai kakao deserta mērci.

Starp citu, sortimentā ir arī plašs tēju piedāvājums, kā arī kombinācija kakao ar maršmeloviem būs labs kārums bērniem drēgnākās dienās.

Augu pieni

Ja esi iecienījis pavasarī gatavot smūtijus, neatņemama sastāvdaļa ir graudaugu un riekstu dzērieni. Tiem mūsu sortimentā ir atvēlēti daudzi plaukti, jo garšu daudzveidība ir unikāla. Auzu, rīsu, sojas, kokosriekstu, lazdu riekstu un ne tikai. Šie augu pieni ir piemēroti gan kafijas dzērieniem, gan putrām, smūtijiem un desertiem. Kafijas cienītājiem īpaši piemērots auzu piens barista, kas sniegs ideālu konsistenci putošanā un arī garšas ziņā būs patīkams pārsteigums.

Sulas un limonādes

Ja nevēlies pats gatavot dzērienus, bet paļauties uz pārbaudītām vērtībām, izvēlies izsmalcinātās Fentimans limonādes. Autentisks toniks, izteiksmīgs kolas dzēriens vai romantiska rožu limonāde – dzērieni katrai gaumei. Ikdienišķākiem brīžiem nodrošinies ar sulām – tomātu, multiaugļu, apelsīnu vai ābolu. Dzērienu sortimentā atradīsi arī dažādas sulas lielākos tilpumos, jau pagatavotus smūtijus ar salmiņu, kas ir ļoti ērti risinājumi līdzņemšanai, kā arī minerālūdeni.

Dzērienus un sastāvdaļas dažādu dzērienu tapšanai vari iegādāties Gemoss tirdzniecības vietās vai Gemoss e-veikalā