LV

LOVERAMICS krūzes – izcila forma, izcils saturs


LOVERAMICS par savām mājām sauc Honkongu – urbānās vides dinamika ir īpaši auglīga zīmola humānajai un siltajai attieksmei pret ikdienišķām baudām un rūpēm par dabu, uzturot vienus no augstākajiem kvalitātes standartiem nozarē. Tā ir recepte rietumu un austrumu kultūras vērtību esencei, kas ietver ilgtspējīgu materiālu izvēli, laikmetīgu dizainu un funkciju kvalitāti.

Novērtējot vietējo profesionāļu tieksmi uz jaunām virsotnēm, Gemoss sortimentā iekļautas atzītākās zīmola kolekcijas krūzes 4 tilpumos visu klasisko kafijas dzērienu pagatavošanai – no 80 ml Espresso līdz ietilpīgajām 300 ml EGG krūzēm Latte Art meistariem. Praktiskā BOND forma kalpos ērtai dažādu dzērienu pasniegšanai, arī brūvējot kafiju tieši krūzē (ar Aeropress vai V60 filtru). Savukārt, TULIP formas tases būs izvēle dzērieniem, kuru aromātam jākalpo par garšas noteicēju.

Dizains ir būtisks rādītājs kompānijas atbildīgai attieksmei pret vidi un cilvēku. Minimālisms stāv pāri mainīgām modes kaprīzēm. Klasiskās formas būs klienta ikdienas sastāvdaļa kā šodien, tā rīt. Glazūras ir dedzinātas augstā 1300 grādu temperatūrā, garantējot virsmas ilgtspējību HoReCa sektorā – bez skrāpējumiem, ar noturīgu spožumu. Savukārt, īpaši biezais porcelāns kavē dzēriena atdzišanu. Deviņu krāsu palete ļaus radīt gan toņu harmoniju, gan kontrastu spēles katrā interjerā.

EGG sērija ar ergonomiski veidoto apaļo bļodas pamatni īpaši radīta un oficiāli izvēlēta Pasaules klases meistaru darbam World Latte Art Championship 2017.

Zīmols turpina nostiprināt oficiālās pozīcijas HoReCa sektorā, pagarinot sadarbību ar WLAC līdz 2021. gadam un ņemot dalību vēl divos Pasaules ranga kafijas notikumos – World Cup Tasters Championship (2018) un World Brewers Cup™ (2019).

LOVERAMICS kolekcijas var iegādāties Gemoss tirdzniecības vietās un pie tirdzniecības aģentiem.