LV

Lyre’s – bezalkoholiski dzērieni ar autentisku garšu un buķeti


Piegādātājs, ar kuru Gemoss īpaši lepojas – Lyre’s, kas piedāvā pasaulē godalgotus un augsti novērtētus stipros bezalkoholiskos dzērienus.

Zīmīgi, ka šie jaunie produkti parādījušies Latvijā tieši gada sākumā, kad cilvēki apņemas dzīvot veselīgāk. Tāpēc tiem, kas nolēmuši samazināt alkohola patēriņu ikdienā vai vienkārši ir atteikušies no tā pilnībā, ir lieliska alternatīva – Lyre’s stiprie bezalkoholiskie dzērieni. Šie dzērieni sniedz pasaulei iecienītas, pārbaudītas un sarežģītas kvalitatīvu stipro dzērienu garšas.

Kā tiek gatavotie stiprie bezalkoholiskie dzērieni?

“Lyre’s” ir izgatavojuši īpaši pārdomātas, unikālas dzērienu receptes no augļiem, augu piedevām, garšvielām, sēklām un citām dabiskajām piedevām. Kas nav mazsvarīgi, šie dzērieni satur zemāku kaloriju daudzumu nekā oriģinālie stiprie dzērieni, uz kuriem balstītas receptes. Šie dzērieni piemēroti baudīšanai, kā arī jaukšanai kokteiļos.

Unikālās receptes novērtētas visā pasaulē, un to pierāda Lyre’s saņemtie apbalvojumi bezalkoholisko dzērienu segmentā.

Lyre’s sortiments

AMERICAN MALT – bezalkoholisks viskija atdarinājums

Dzēriens, kura izgatavošanā notverta maigi nobriedināta burbona viskija esence ar tās izteiktajām un mūsdienīgajām garšu notīm.

Aromāts: medus nokrāsas, parādās tās izsmalcinātība ar vaniļas, rudzu, saldo garšvielu, karameļu un ozola aromātiem.

Garša: bagātīgi aromatizēts ar vaniļu, grauzdēti rieksti kopā ar augu notīm piešķir sarežģītu, bet tajā pat laikā maigu un noturīgu garšu. Maigi aromatizētā garša jūtama vēl pēcgaršā.

Kā baudīt: pasniedz kopā ar savu iemīļotāko atspirdzinošo dzērienu, izmanto klasiskajos kokteiļos, piemēram, Old Fashioned.

AMARETTI – bezalkoholisks liķiera atdarinājums

Visas Amaretto liķiera labākās īpašības – unikālā garša, izteiktais aromāts un nepārprotamā mandeļu garša.

Aromāts: kastaņu nokrāsas, parādās tā izsmalcinātība ar mandeļu, vaniļas, marcipāna, persiku, karameļu aromātiem.

Garša: pilnīgā mandeļu palete, asās garšvielas līdzsvaro riekstainās un vaniļas garšas ar patīkamu saldumu. Cukura līmenis ir lieliski balansēts ar nelielo rūgtumu, kas piemīt mandelēm. Noturīga garša un patīkami maiga pēcgarša.

Kā baudīt: kā klasisku liķieri ar ledu vai sakratītu kopā ar svaigu citronu sulu un biteri, lai pagatavotu Amaretto Sour.

COFFEE ORIGINALE – bezalkoholisks liķiera atdarinājums

Kafijas garšu cienītāju baudījums – bagātīgs kafijas liķieris ar izteiktām garšām un aromātiem.

Aromāts: bagātīgs espresso, svaigi malta kafija, grauzdēta karamele un vaniļa veido šo grauzdētas kafijas pupiņu nokrāsas liķieri. Parādās tā izsmalcinātība ar smalku tumšās šokolādes, vīģu, melleņu aromātu papildinājumu.

Garša: pilnīga palete ar augstām espresso, garšvielu, karameles, grauzdētu riekstu notīm. Papildināta ar dāsnu beidzamo noti – klasisko vaniļu.

Kā baudīt: ar ledu vai iecienītāko atspirdzinošo dzērienu pagatavo Espresso Martini kokteili. Lieliska kombinācija kopā ar aukstu kafiju un vaniļu.

DARK CANE SPIRIT – bezalkoholisks ruma atdarinājums

Īsts baudījums tumšā ruma cienītājiem – spilgtas garšas nianses un valdzinošs aromāts.

Aromāts: bagātīgas tumšās karameles nokrāsas, parādās tā izsmalcinātība ar melases, kļavas, apelsīnu, vaniļas, muskatriekstu un sālītas karameles aromātiem.

Garša: karameles, fadžu, vīģu, grauzdētu riekstu notis, kuras paturpina kļavas sīrups un vaniļa. Vilinoša un eleganta pēcgarša.

Kā baudīt: ar savu iecienītāko premium atspirdzinošo dzērienu vai pieskaņojot ingvera alu, pilnīgam Dark ’n’ Spicy. Piemērots bezgrēka kokteiļa Mai Tai pagatavošanai.

Dry London Spirit – bezalkoholisks džina atdarinājums

Kadiķogas, citrusaugļi un patīkamais rūgtums – visas šīs raksturīgās garšas ir apvienotas šajā dzērienā. Šis unikālais dzēriens ir izstrādāts tā, lai notvertu Londonas sausā džina esenci.

Aromāts: bagātīgs apelsīnu ziedu, laima, jasmīna, kadiķogu, Tasmānijas piparu sajaukums.

Garša: izteikts kadiķogu, citrusu aromāts. Zemes notis piepilda garšas paleti ar burvīgām vīnam raksturīgām īpašībām. Tasmānijas pipari pievieno siltumu, pasniedz dāsnu, sausu beidzamo noti.

Kā baudīt: kā klasisku džina un tonika dzērienu, pievienojiet šķēlīti greipfrūta un rozmarīna zariņu dekoram.

Apéritif Dry – bezalkoholisks aperitīva atdarinājums

Sausā vermuta cienītāju bauda – dzēriens ar izteiktām garšu notīm.

Aromāts: izteikti citrusaugļi, svaigi garšaugi, piparmētru anīss. Svaigi baltie ziedi, ziedainās un zemes notis labi papildina skābās notis. Gaišs, salmu krāsas, ar augiem raksturīgu nokrāsu glāzē.

Garša: sausa un aromātiska. Izteikts citrusu, anīsa, smalko garšaugu aromāts piešķir garšai balansu un izteiktu beidzamo noti.

Kā baudīt: kā gardo Bianco Spritz ar Lyre’s Orange Sec un Vidusjūras toniku iegūsi perfektu aperetīvu, pievienojot citronu, gurķi, piparmētru dekoram. Izcila saderība ar Lyre’s Dry London Spirit džina atdarinājumu.

Spiced Cane Spirit – bezalkoholisks ruma atdarinājums

Vaniļa, karamele, piesātināta aromātu buķete radījusi bagātīgi aromatizētu ruma esenci, ar tās izteiktajām un mūsdienīgajām garšu notīm.

Aromāts: bagātīga karameles nokrāsa, parādās tā izsmalcinātība ar vaniļas, karameles, īrisa, karamelizētu vīģu aromātiem.

Garša: bagātīga garšas palete augstām karameles, melases un grauzdētu riekstu notīm. Papildināta ar dāsnu beidzamo noti – vaniļu.

Kā baudīt: ļoti labi saderēs ar iemīļotāko atspirdzinošo dzērienu un svaigu laimu atsvaidzinošam highball stila dzērienam. Var arī baudīt kopā ar kafijas liķiera atdarinājumu.

Italian Orange – bezalkoholisks aperitīva atdarinājums

Piesātināta krāsa un izteiksmīga rūgto apelsīnu garšu un aromātu buķete. Izsmalcināts dzēriens Itālijas klasikas cienītājiem!

Aromāts: citrusaugļi, sarkanais apelsīns, apelsīns un sarkanais greipfrūts, granātābols, kasija.

Garša: bagātīgas sarkano apelsīnu un sarkano citrusu notis. Patīkams rūgtuma un skābuma balanss ar patīkami svaigu pēcgaršu.

Kā baudīt: kā klasisku itāļu aperitīvu ar dažādiem citrusiem, sodu vai toniku, lieliski piemērots spritz dzērienu pagatavošanai. Var samaisīt ar Lyre’s Dry London Spirit un Aperitif Rosso, lai pagatavotu perfekto Lyre’s Negroni.

White Cane Spirit – bezalkoholisks ruma atdarinājums

Unikālais dzēriens, kas sniedz maigi noturēta baltā ruma baudījumu.

Aromāts: balansēta aromātu izlase, tostarp ozola, cukurniedru, grauzdētu riekstu, citrona, apelsīna notis.

Garša: ozola, karamelizēta popkorna aromāti, kas lieliski izceļ marcipāna, apelsīna un kokosrieksta garšu nianses.

Kā baudīt: kā klasisku kokteili, vai sajaucot ar svaigu laimu, piparmētru un nelielu daudzumu gāzēta ūdens. Vēl viena lieliska ideja ir sajaukt Lyre’s White Cane kopā ar svaigu laimu, lai pagatavotu Lyre’s Classic Daiquiri.

Italian Spritz – bezalkoholisks aperitīva atdarinājums

Pasaules bestsellers tagad arī bezalkoholiskā veidā baudāms, turklāt tikpat pilnīgs un piesātināts vasaras garšām.

Aromāts: bagātīgs un unikāls aromātu maisījums ar rabarberu, rūgto apelsīnu notīm, izcelts ar maigu rūgtumu, lai radītu patīkamu balansu. Klasiskas oranži-sarkanīgas nokrāsas dzēriens.

Garša: Itāļu Spritz raksturīgā saldi rūgtenā garša ir kā saules stariem piepildīta glāze, spilgta savās krāsās un tipiska garšā. Apelsīnu saldums lieliski apvienots ar smalko un savelkošo rabarberu garšu, kas rezonē sausā, gardi atsvaidzinošā nobeigumā.

Kā baudīt: pasniedz ar gāzētu ūdeni vai toniku un citrusaugļa šķēlīti – perfekts aperitīvs. Īpašākiem mirkļiem pasniedz kopā ar bezalkoholisko prossecco.

Orange sec – bezalkoholisks liķiera atdarinājums

Rūgtenā apelsīna garšu cienītājiem šis unikālais dzēriens būs īsts atklājums.

Aromāts: klasisks apelsīnu aromāts, kurā mijas salds un rūgts, miziņa, apelsīnu šķēlītes, smalkas piparmētru notis.

Garša: balansu starp apelsīnu klasisko svaigumu un dabīgo saldumu piepilda ar aromātisku un dāsnu beidzamo noti.

Kā baudīt: kokteiļi ar Lyre’s Orange Sec ir viegli pagatavojami, ja tiek gatavoti ar citiem Lyre’s dzērieniem. Pagatavo tādas nemainīgās klasikas kā White Lady, the Bianco Spritz vai Lyre’s Mai Tai.

Aperitif rosso – bezalkoholisks aperitīva atdarinājums

Piesātinātas krāsas, izteiktas rūgto apelsīnu garšas dzēriens izsmalcinātības cienītājiem!

Aromāts: citrusaugļi, sarkanais apelsīns, apelsīns un sarkanais greipfrūts, granātābols un kasija.

Garša: bagātīgas garšas ar sarkano apelsīnu un sarkano citrusu notīm dominējot. Marašīno ievieš balansu un garšas turpinājumu, kam seko noturīgs sausums.

Kā baudīt: kā klasisku Itāļu aperitīvu ar dažādiem citrusiem, sodām vai tonikiem, perfekts dzēriens spritz kokteiļa pagatavošanai.

Visus Lyre’s bezalkoholiskos dzērienus var iegādāties Gemoss tirdzniecības vietās, pie tirdzniecības aģentiem vai Gemoss e-veikalā.