LV

LYRE’S SPRITZ BLITZ kokteiļu maratons

Aizvien paplašinoties sabiedrības lokam, kas seko apzināta uztura tendencēm, jau otro gadu, sadarbībā ar LYRE’s Spirit Co, ielūdzam GEMOSS partnerus un klientus – bāru, restorānu un kafejnīcu darbiniekus – piedalīties kokteiļu pārdošanas izaicinājumā LYRE’S SPRITZ BLITZ!

Galvenā balva: vakariņas kāda no Rīgas restorāniem 500 eiro vērtībā. (Uzvarētājs var izvēlēties sadalīt balvu pēc vērtības, piemēram, 5 x 100 eiro, 2 x 250 eiro vai 1 x 500 eiro).

Lai piedalītos LYRE’S SPRITZ BLITZ maratonā

Kafejnīcai / bāram / restorānam jābūt:
– dzērienu kartē iekļautiem vismaz 2 Lyre’s spritz kokteiļiem
– ja Lyre’s kokteiļi nav iekļauti pastāvīgajā MENU, tad jāpiesaka atsevišķs Lyre’s MENU, rakstot ziņu uz marketings@gemoss.lv
– dalība jāpiesaka jebkurā laikā (līdz 2022. gada 31. augustam), rakstot uz marketings@gemoss.lv

Izaicinājums: pārdot visvairāk spritz stila kokteiļus, kuru sastāvā ir Lyre’s, dalīties ar informāciju sociālajos tīklos un sakrāt punktus!

Ko un kā mēs vērtēsim?

– 20 PUNKTI: par katru no GEMOSS pasūtīto Lyre’s pudeli
– 15 PUNKTI: par katru Facebook vai Instagram postu (tag: @lyresspiritco un @gemoss.lv), norādot arī lokāciju
– 10 PUNKTI: par katru Instagram story vai reels, kurā atzīmēts @lyresspiritco un @gemoss.lv, un lokācija (ne vairāk kā 1 nedēļā)

Lyre’s kokteiļu maratona norises laiks: 01.06.2022. – 31.08.2022.

Aktuāli: AMALFI SPRITZ

Šīs vasaras aktuālās sezonas kokteiļkartēs īpaši iesakām iekļaut Amalfi Spritz, kas pārliecinoši notver visas klasiskā Orange Spritz kokteiļa garšas bezalkoholiskā versijā. Amalfi Spritz ir atspirdzinošs saldo un rūgto garšu savienojums, ko piedāvā bezalkoholiskais prosecco LYRE’s Classico un aperitīvs Italian Spritz (viegli pagatavojama proporcija 1:1). Vērts nobaudīt!

Aicinām pieteikt dalību, rakstot uz marketings@gemoss.lv

PIP PIP CHERIO!