LV

Lyre’s tiešsaistes kokteiļu prezentācija


Tas ilgi gaidītais brīdis ir klāt! Ar patiesu prieku šonedēļ paziņojām, ka tirdzniecībā ir nonākuši pasaules slavu un atzinību ieguvušie bezalkoholiskie dzērieni no Lyres’s.

Esi pirmais, kas uzzina par Lyre’s izcilajām īpašībām, garšas niansēm un receptēm, kur šos izsmalcinātos dzērienus pielietot, piedaloties šī zīmola vēstneša Latvijā, Andra Reizenberga, kokteiļu prezentācijā. Andris prezentācijas laikā pagatavos 7 pasaules kokteiļu klasikas ar Lyre’s, pierādot, ka bezalkoholiskās versijā tie ir ne mazāk baudāmi. Kokteiļu prezentācija notiks Gemoss Facebook live, 14. janvārī, plkst. 13:00.

Esi kopā ar mums!

Par Lyre’s

Lyre’s ir dzērieni, kas atdarina oriģinālo alkoholisko dzērienu garšu, buķeti un sajūtu, bet bezalkoholiskā veidā. Ar Lyre’s jebkuru pasaule zināmu kokteili ir iespējams atdarināt un baudīt bezalkoholiskā veidā, un to lieliski pierāda Lyre’s plašais sortiments. Dzērienu ražošanā izvēlētas vislabākās dabiskās esences, ekstrakti un destilāti no visam četrām pasaules debespusēm, turklāt šie dzērieni satur ievērojami mazāk kaloriju nekā oriģinālie stiprie dzērieni. Lyre’s var lepoties ar pasaulē visvairāk saņemtajiem apbalvojumiem bezalkoholisko dzērienu segmentā.