LV

Meistarklase: “NAKED CAKES” jeb atvērta tipa kūkas

Atvērta tipa kūku jeb naked cake no klasiskas kārtainās tortes atšķir īpaša biskvīta un pildījuma kārtu stingrība, kas ļauj tās griezt perfektās šķēlēs, būvēt augstākas, kā arī kārtot stāvos. Tās bieži dekorē, atstājot slāņus atklātus, pārsedzot ar virskārtas krēmu paviršāk vai neizmantojot to vispār. Būdamas lielākas, biezākas un smagākas nekā standarta kūkas, arī slāņi jāveido noturīgāki un stabilāki. Tas ietekmē arī kūkas sātīgumu – bieži to izvēlas saviesīgiem pasākumiem, kuros to nepieciešams droši pārvietot, kā arī cienāt lielu cilvēku skaitu.

Meistarklasē šefpavāre Ina Poliščenko no pirmā līdz pēdējam solim gatavos divu veidu biskvītus un trīs veidu pildījumus, kā arī saliks vairākas gatavās kūkas. Dalībniekiem būs iespēja tuvplānā vērot izejvielu tapšanu, izzināt tehnisko gatavošanas specifiku un receptes, kā arī nobaudīt gan atsevišķos slāņus, gan gatavās kūkas.

PROGRAMMA

Teorija: kūku veidi, to atšķirības – kad ko izvēlēties? Naked cakes gatavošanai, pārvietošanai un salikšanai nepieciešamais inventārs.
Prakse:
Biskvītu receptes, gatavošana, cepšana un degustācija:

  • šokolādes biskvīts
  • klasiskais sviesta biskvīts ar vaniļu

Atvērtā tipa kūkām piemēroti pildījuma krēmi:

  • šokolādes muss
  • vārītais krēms ar grauzdētiem pekanriekstiem
  • citrusa krēms ar balto šokolādi

Kūku salikšana
Dekorēšanas tehnikas:

  • dabīgie ziedi un mastikas ziedi
  • cukura dekori
  • krēma apdare

Degustācija

 

Meistarklasi vada GEMOSS šefpavāre Ina Poliščenko. Ina labprāt konsultēs par visiem ar naked cakes konditorejas tēmu saistītajiem jautājumiem.
Meistarklases ilgums: 3 – 5 stundas
Dalības maksa: 25 eiro
Norises vieta: GEMOSS Semināru zāle, Mūkusalas 73

PIETEIKŠANĀS

Rakstot e-pastu uz marketings@gemoss.lv un norādot vārdu, uzvārdu, tālruni un pārstāvēto uzņēmumu (ja apmeklēsiet meistarklasi kā juridiska persona)).

Uz tikšanos meistarklasē “Naked Cakes: biskvīti, pildījumi un dekorēšanas tehnikas”, kas notiks 2022. gada 16. jūnijā plkst. 12.00 GEMOSS Semināru zālē, Mūkusalas ielā 73!