LV

Konditorejas meistarklase ar Massimo Carnio

GEMOSS aicina uz šefkonditora Massimo Carnio (Itālija) meistarklasi “Rokraksts un meistarība: aktuālās konditorejas formas, dekori un to lietošanas tehnikas”, kas notiks 2022. gada 28. septembrī plkst. 10.00 Mūkusalas ielā 73, GEMOSS Semināru zālē.

Massimo Carnio ir konditors trešajā paaudzē – amatu sācis apgūt pie tēva un vectēva, bet izglītojies pie pasaules labākajiem šokolādes meistariem. Konditors ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, Massimo specializējas šokolādes apstrādē. Viņa darbus raksturo elegance un vienkāršība. Massimo ir konditorejas pavārgrāmatas “Battiti di ciocolato” autors un kopš 2000. gada vada pats savu konditoreju Itālijā, Treviso. Guvis atzinību daudzos starptautiskos konkursos, tostarp Gelato World  Cup (zelta medaļa 2020, sudraba – 2014)  un World Chocolate Masters (1. vieta, 2015).

PROGRAMMA 

  • Pralinē un šokolādes tāfelītes: sagatavošana, darba tehnika un pildījums (ganašs);
  • radošas krāsas, mūsdienīgas formas šokolādes dekorēšanai (3D veidnes);
  • darbs ar jaunākajām XL šokolādes formām un kūku veidnēm (Martellato);
  • travel cake – pareizas gatavošanas padomi, izņemšana no veidnēm un dekorēšana;
  • konditora individualitāte šokolādes dekoru veidošanā.

Meistarklase notiks kā daudzveidīgu konditorejas veidu – šokolādes konfekšu, tāfelīšu, kūku un dekoru – gatavošanas demonstrējums, liekot uzsvaru uz darbu ar dažādām kūku un dekoru formām un instrumentiem. Nepieciešamības gadījumā tiks izmantotas izejvielu sagataves. Meistarklases laikā apmeklētāji varēs uzdot visus ar darba procesu saistītos jautājumus.

Dalības maksa: 30 eiro

Semināra norise: 28. septembrī plkst.10.00 – 15.00 (pauze no 12.00 līdz 13.00) GEMOSS Semināru zālē, Mūkusalas 73 

Lai rezervētu vietu, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Uz tikšanos Massimo Carnio vadītajā meistarklasē “Rokraksts un meistarība: aktuālās konditorejas formas, dekori un to lietošanas tehnikas” 2022. gada 28. septembrī plkst. 10:00 GEMOSS Semināru zālē, Mūkusalas 73. Meistarklase tiks tulkota latviešu valodā no itāļu un angļu valodas.

Jautājumiem:
Luīze Krūmiņa, pasākumu projektu vadītāja, tel. 26630638