LV

Meistarklase “Vegāniska uztura ēdienkarte”

GEMOSS šefpavāre Ina Poliščenko ielūdz uz klātienes meistarklasi “Vegāniska uztura ēdienkarte: idejas, receptes, degustācijas”, kas notiks 26. maijā plkst. 12.00 GEMOSS Semināru zālē, Mūkusalas ielā 73. Meistarklases dalības maksa – 20 eiro. 

Mūsdienās aizvien aug cilvēku loks, kuri ikdienā izvēlas apzinātu uzuturu. Izplatītākās prasības ir augu izcelsmes ēdiens, kulinārija vai konditoreja bez termiskās apstrādes, maltīte bez glutēna, kā arī atteikšanās no cukura.

Ina Poliščenko ir gadiem ilgi strādājusi ar daudzveidīgām augu valsts izejvielām, attīstījusi receptes un pagatavošanas metodes, lai radītu uzturvielām bagātu un gardu recepšu klāstu. Meistarklases merķis ir praktiski parādīt plašo izejvielu klāstu un garšu daudzveidību vegāniskā uzturā – receptes, kuras viegli adaptēt dažādām koncepcijām un iekļaut ēdienkartēs, tā paplašinot piedāvājumu klientiem. 

Aicinām kafejnīcu, restorānu, ēdnīcu un bistro profesionāļus, kā arī jebkuru kulinārijas entuziastu pievienoties meistarklasei, aizpildot anketu tiešsaistē.

PROGRAMMA

  1. Kakao smūtija bļoda, rīsu proteīnu un paša gatavotu granolu;
  2. MUNG pupiņu karijs;
  3. Turku zirņu plācenīši ar dārzeņu nūdelēm un ķirbju sēklu eļļu;
  4. Avokado – spirulīnas svaigā kūka ar Indijas riekstu pamatni.

Oriģinālie produkti: rīsu un kviešu asnu proteīna pulveri, vegāniskie kulinārijas krēmi, eksotiski graudaugi u.c.

Klātienes meistarklase “Vegāniska uztura ēdienkarte: idejas, receptes, degustācijas” notiks 26. maijā plkst. 12.00 GEMOSS Semināru zālē, Mūkusalas ielā 73. Meistarklases dalība smaksa: 20 EUR 

Pieteikuma anketa:
bit.ly/veganiskaedienkarte

Jautājumiem: luize.krumina@gemoss.lv