LV

Trifeļu valdzinājumā – jauni produkti delikatešu baudītājiem


Trifeles vienmēr bijusi izsmalcināta delikatese, taču Itālijas ģimenes uzņēmums Sabatino Tartufi radījis trifeļu produktus, lai garšu kārpiņas varētu novērtēt baudījumu biežāk. Garšvielu maisījums, sāls, pastēte un eļļa – četri fantastiski produkti ar trifeļu klātbūtni tagad pieejami arī Gemoss klientiem. Sabatino Tartufi ir izaudzis par lielu ģimenes uzņēmumu, kas specializējas tieši trifeļu produktu ražošanā, turklāt pietāte pret izsmalcināto produktu vainagojusies ievērojamās atzinībās – pat slavenā TV personība Opra Vinfrija iemīlējusi šos produktus un vairākkārt tos izmantojusi savās receptēs, piemēram, šajā olu ēdienā.

Viens no pasaulē populārākajiem Sabation Tartufi produktiem ir trifeļu garšvielu maisījums, un ne velti – izteiktais aromāts un smalkās garšas nianses piešķir jebkuram ēdienam pievieno vērtību. Garšvielu maisījumam ir ļoti plašs pielietojums – pasta, risotto, pica, mērces, krēmi, biezeņi – tas viss iegūs izcilu garšu. Garšvielu maisījumā izmantotas smalkā pulverī samaltas trifeles, kas joprojām saglabā izteikto aromātu un garšu.

Universāls pielietojums piemīt arī melno trifeļu sālim, kas ēdienam piešķir gan vajadzīgo sāļumu, gan trifeļu garšu. Lielisks produkts, ko izmantot ne tikai ēdiena, bet arī dzērienu gatavošanā.

Vēl viens lolots produkts ir melno trifeļu pastēte, kuras sastāvā ir sēnes, trifeles, olīveļļa un garšvielu maisījums. Neliela deva pastētes piešķirs ēdienam debešķīgu garšu un aromātu. Šis produkts ieteicams pastai, risotto, picai, olu kultenim, salātiem un gaļai.

Olīveļļa ir katra restorānā plauktiņā, taču melno trifeļu eļļa ir kas tāds, kas pārsteigs pat prasīgākos šefpavārus. Melno trifeļu eļļa palīdz radīt unikālu garšu maltītes, turklāt tai ir plašs pielietojums, lai ar dažām pilēm eļļas iegūtu cerēto garšu un aromātu.

Sabatino Tartufi melno trifeļu produkti pieejami Gemoss tirdzniecības vietās vai pie tirdzniecības aģentiem.