LV

MONIN sīrupi – īsta garša un izcila kvalitāte


MONIN sīrupi, kas pirms vairāk nekā simt gadiem sākās kā ģimenes bizness mazā franču ciematā Bourges, nu ir kļuvis par starptautiski atzītu zīmolu ar augstiem kvalitātes standartiem. Uzņēmums joprojām pilnībā pieder Monin ģimenei un uz šo brīdi piedāvājuma klāstā ir vairāk nekā 150 dažādu sīrupu veidu, tāpat arī augļu biezeņi un deserta mērces.

Pateicoties garšu daudzveidībai un tā kvalitātei, MONIN ir lielisks palīgs gatavojot kokteiļus, bezalkoholiskos kokteiļus, limonādes, saldējuma kokteiļus, kā arī desertus. Ikviens MONIN produkts spēj nodrošināt bārmeņa, barista vajadzības, sniedzot tiem nepieciešamās garšas un kvalitātes garantiju. Ik dienu MONIN produktiem veic ap 400 kvalitātes noteikšanas testus, un uzņēmums pilnībā ievēro vides un ekoloģisko standartu prasības pret produkcijas kvalitāti, ražošanas procesiem un nodarbinātību. MONIN produktu sastāvdaļām var izsekot pilnībā, sākot no ražošanas izejvielām līdz pat gatavajam produktam.

MONIN sīrupu gatavošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes izejvielas, kas garantē lielisku, īstu garšu un izcilu kvalitāti. MONIN Premium sīrupi un biezeņi piešķir kokteiļiem lielisku garšu un neaizmirstamu aromātu. Pateicoties premium kvalitātei un garšu daudzveidībai, MONIN izvēlas Latvijas un pasaules vadošie bārmeņi. Gatavojiet ar prieku un jūs pārsteigsiet pat prasīgāko kokteiļa cienītāju.

“Nav robežu garšai, nav robežu radīšanai!”

Monin oficiālais pārstāvis Latvijā, kompānija Gemoss, Mūkusalas iela 73. www.gemoss.lv