LV

Uzņēmums Gemoss dibināts 1993.gadā un nodarbojas ar bāru un restorānu aprīkojuma un iekārtu tirdzniecību, maizes un konditorejas izejvielu tirdzniecību, trauku un pasākumu inventāra nomu, kā arī ar riekstu un žāvētu augļu importu un to fasēšanu mazumtirdzniecības iepakojumos.

Gemoss ir vadošais HoReCa sektora piegādātājs Latvijā, kurš izceļas ar plašu preču un pakalpojumu klāstu, efektīvu loģistikas sistēmu, lojālu attieksmi pret saviem klientiem un piegādātājiem. Uzņēmums Gemoss ir kļuvis arī par vienu no lielākajiem bāru un restorānu preču piegādātājiem Baltijā.

Gemoss ir uzticams sadarbības partneris ar stabilām vērtībām pārtikas drošības un kvalitātes jomā. Ražotne ieguvusi BRC sertifikātu, kas apliecina augstas kvalitātes izejvielu izmantošanu. Līdzās  Gemoss zīmoliem, kurus izplatām vietējā tirgū, kompānijai ir daudzu gadu pieredze darbā ar klientiem privātu preču zīmju izstrādē un ražošanā. Izstrādājam privātus zīmolus riekstu, žāvētu augļu, sēklu un cukura produkcijai.

Gemoss radītie zīmoli

Lai Jūsu ikdiena kļūtu veselīgāka un enerģiskāka, katru gadu mums top arvien jauni zīmoli. Mūsu mērķis ir redzēt, dzirdēt un sajust, ko vēlas klienti, un piedāvāt to augstākajā kvalitātē un ar radošu pieeju. Atbildīga attieksme pret saviem pircējiem un dabu ir vērtība, kuras dēļ mūsu zīmoli – radīti ar mīlestību un cieņu pret dabu un visu dzīvo, kas mums apkārt, – ir tik iecienīti.

Zelta Rieksts

Zīmola Zelta Rieksts dizains atgādina par tā senajām tradīcijām. Dizainā iestrādātā žāvēto augļu un riekstu virtene ir vēstures liecība pirmajām safasētajām riekstu paciņām, kuras tika fasētas jau 1996.gadā. Zelta Rieksts ir paplašinājis savu produktu līniju un tika izveidoti tādi produkti kā MINI, Dienas Deva un BIO Zelta Rieksts.

Zelta Rieksts produkcija ir saņēmusi Eiropas Savienības (ES) kvalitātes standarta svara marķējuma „e” izmantošanas atļauju, kas nozīmē, ka uzņēmuma fasēšanas iekārta strādā izcili un atbilst vsiem nepieciešamajiem standartiem un prasībām attiecībā uz produkcijas svaru katrā produkcijas iepakojumā.


BIO Zelta Rieksts

Bio Zelta Rieksts produkti ir auguši bioloģiski sertificētās saimniecībās un rūpīgi atlasīti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. Šie rieksti ir auguši ekoloģiski tīrā vidē – nesteidzīgi. Nobrieduši pēc dabas ritmiem. Ieguvuši saules spēku un zemes enerģiju. Bio Zelta Rieksts ir ikdienas enerģijas avots, kas bagāts ar minerālvielām un vitamīniem. Ar šo produktu ikviens uzņems dabas spēku un enerģiju.

BIO Zelta Rieksts sortimentā ir indijas rieksti, lazdu rieksti, mandeles, valrieksti, dateles un aprikozes, kas pieejamas gan 100 gr iepakojumā, gan 300 gr.


MINI Zelta Rieksts

Mini paciņa ir īpaši izveidota skolas vecuma bērniem. Tās sastāvs un svars tika rūpīgi pārdomāts vadoties pēc dietologu ieteikumiem.

Katrā paciņā atradīsi īpaši atlasītus riekstus un ar vitamīniem un minerālvielām bagātas ogas, kuras Tev sniegs enerģiju visas dienas garumā!


Dienas Deva

Domājot par aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējiem, uzņēmums ”Gemoss” radījis Latvijas tirgū nebijušu produktu līniju ”Dienas deva”: imunitātei, harmonijai, intelektam un enerģijai.

Tikai 40 grami izmeklētu riekstu, sēklu un žāvētu augļu maisījuma var palīdzēt novērst dažu vielu un vitamīnu trūkumu Jūsu organismā. No veikalu plauktos atrodamajiem riekstu maisījumiem, “Dienas deva” atšķiras ar savu kompakto izmēru un īpaši atlasīto sastāvu.


Gemo Spice

Gemoss sortimenta neatņemama sastāvdaļa ir garšvielas un tās tiek tirgotas ar zīmolu Gemo Spice.

Sadarbībā ar kompetentu un uzticamu partneri – garšvielu dzirnavām Vācijā, Gemo Spice piedāvā vairāk kā 80 veidu garšvielas, garšaugus, garšvielu un zaļumu maisījumus.


Gemo Food

Gemo Food ir Gemoss izveidota un izlolota privātā preču zīme ar plašu konservētu produktu sortimentu. Gemo Food produkti ir rūpīgi izvēlēti un atlasīti, lielu uzmanību pievēršot produktu izcelsmes vietai un ražotājam.

Produkti tiek piegādāti no dažādām pasaules valstīm, rūpīgi sekojot līdzi produkti ražošanai un tie tiek stingri pārbaudīti pēc Gemoss kvalitātes departamenta izstrādātajiem augstajiem standartiem.


Gemo Fruits

Gemo Fruits ir Gemoss izveidota un izlolota privātā preču zīme ar plašu konservētu augļu sortimentu. Gemo Fruits produkti ir rūpīgi izvēlēti un atlasīti, lielu uzmanību pievēršot produktu izcelsmes vietai un ražotājam.

Produkti tiek piegādāti no dažādām pasaules valstīm, rūpīgi sekojot līdzi produkti ražošanai un tie tiek stingri pārbaudīti pēc Gemoss kvalitātes departamenta izstrādātajiem augstajiem standartiem.


Just Nature

Daba ir vienmēr piepildījusi cilvēka dvēseli ar prieku, jaunu enerģijas spēku un miera sajūtu, kas ir tik ļoti nepieciešama mūsdienu straujajam dzīves ritmam.

Domās un rūpēs par veselību, esam radījuši jaunu zīmolu “Just Nature”, kas ir īpaši izstrādāta produktu līnija, kas piedāvā organismam nepieciešamus graudaugu un pākšaugu produktus: turku zirņi, bulgurs, sarkanās lēcas, lēcas šķeltās, trīs kvinoju maisījums, sarkanā kvinoja, baltā kvinoja, melnā kvinoja, pērļu grūbas, pērļu kuskuss.


Viens Piens

VIENS PIENS ir dabīgs govs piens ar tauku saturu 3,2%, kas ir karsēts 135°C augstā temperaturā 2 sekundes un strauji atdzesēts. Šo apstrādes metodi apzīmē UHT (ultra high temperature). Viens Piens ir izvēlēts sadarbībā ar Latvijas labākajiem baristām izcilu kafijas dzērienu pagatavošanai.

VIENS PIENS nesatur makslīgas piedevas vai konservantus, tas ir augstas kvalitātes, dabīgs govs piens. VIENS PIENS ir gards un satur nepieciešamos A, C, D, E, B grupas vitamīnus kā arī pilnvērtīgs olbaltumvielu, kalcija, magnija, fosfora, kālija un dzelzs avots.


Cake n Bake

 

Katrai niansei ir nozīme, tādēļ, lai piešķirtu desertiem īsteno raksturu, Gemoss ir radījis zīmolu “Cake & Bake”. Tie ir produkti, kas sniedz dažādību un piedāvā jaunus risinājumus desertu dekorēšanā. Produktu piedāvājumā atrodami augstvērtīgas saldējot žāvētas augļu un ogu dekorācijas, dažādu krāsu un lieluma cukura pērlītes, kā arī dekori, kas izgatavoti no zefīra un vafeļu kraukšķiem. Ar “Cake & Bake” Tavi deserti būs izteiksmīgi, krāsaini un ar personību.


Chocolate it

 

Kad harmoniski savienojas viena otrai radītas sastāvdaļas, dzimst patiess garšas baudījums. Chocolate it slēpj ideālu garšu sinerģiju, ko veido rūpīgi atlasīti augstākās kvalitātes rieksti, žāvēti un sublimēti augļi, Latvijā grauzdētas kafijas pupiņas un izcila beļģu šokolāde.