LV

Pavasara jaunumi no Monin


Laima biezenis ir skābens papildinājums plašajam biezeņu sortimentam. Izteiktā laima garša no citrusu sulas un biezeņa ir kā radīta, lai ar biezeni piešķirtu saldā un skābā balansu dažādiem dzērieniem. Laima biezenis lieliski papildinās daiquiri, ledus tējas, fizz kokteiļus, kā arī desertus, piemēram, sorbetu, siera kūkas u.c. gardumus.

Cold brew koncentrāts ir top produkts baristām. Tagad cold brew dzērienu pagatavošana ir īpaši vienkārša! Kā zināms, cold brew iegūšanai nepieciešamas ilgas stundas kafijas noturēšanai, taču ar šo jauno produktu kafijas dzērienu var pagatavot ātri un vienkārši. Koncentrāts izmantojams gan cold brew pagatavošanai, gan citu kafijas kokteiļu servēšanai. Cold brew limonāde, latte, arī salikumā ar džinu vai burbonu šis koncentrāts ļaus izbaudīt kafijas garšu.

Rooibos tēja ir ar senu vēsturi un izteikti auglīgu garšu, tāpēc tās sīrups lieliski piemērots dzērienu kultūras paplašināšanai. Sarkanās tējas sīrupam ir patīkams aromāts, intensīva krāsa un tas lieliski papildinās ledus tējas, dažādas bezalkoholiskās limonādes un kokteiļus.

Jaunos Monin produktus var iegādāties Gemoss tirdzniecības vietās un e-veikalā.